Як змінювалися стандарти чоловічої краси за останні 100 років (Фото)

Якщо того вимагала мода, вони ставали більш мужніми або більш сексуальними, недбало-безтурботними або підкреслено лаконічними. Особливу роль у цьому перетворенні грали зачіски, вуса-бороди, засмага і накачаний торс. Ми зібрали для вас справжніх красенів з початку XX століття і до наших днів, передає Ukr.Media .

1900-і — час борців та силачів. Виступи силача Юджина Сэндоу на початку XX століття викликали у жінок таке ж захоплення, як у 60-х концерти The Beatles. Кілька статуеток із зображенням культуриста є і у Арнольда Шварценеггера.

1910-ті — рафінована елегантність. Перша світова війна принесла в мирне життя вуса а-ля велосипедне кермо (handlebar), що вважалося надзвичайно красивим і мужнім.

1920-ті — зализанная зачіска і томний погляд. Всі сходять з розуму від кінематографа і Рудольфа Валентино — зірки німого кіно. Майже будь-який чоловік з зализаними волоссям і проділом ближче до середини, як у першого секс-символа Голлівуду, автоматично ставав писаним красенем.

1930-ті — сексуальна усатість. Світ все більше наслідує зірок. Ідеал чоловічої краси — підтягнута фігура з гарною поставою, широкими плечима, вузькими стегнами, сильними м'язами. Знамениті сексуальні вуса-олівець Кларка Гейбла став голити кожен другий чоловік.

1940-і — мужність військових років. Ключовий образ чоловіка в роки Другої світової війни — суворий, мужній, затягнутий у форму, без будь-якої рослинності на обличчі, як того вимагав воєнний час.

1950-і — навмисна сексуальність. 50-і запам'яталися стилем рокабіллі і високим сексуальним красенем Елвісом Преслі, який зітхав млосно в мікрофон і витанцьовував свій фірмовий танець. Популярна зачіска — зализаний над лобом кок.

1960-ті — проникливий погляд і нещадна сексуальність. В цей час еталоном чоловічої краси був Ален Делон — засмаглий, атлетичний юнак з хлоп'ячими рисами обличчя і пронизливим поглядом блакитних очей.

Свобода самовираження. Кінець десятиліття ознаменувався розквітом хіпі та психоделічного року. Джим Моррісон — фронтмен The Doors — заворожував своєю унікальною харизмою і глибокою лірикою. При одному його вигляді дівчата билися в сексуальному екстазі, а молоді парубки вчиняли божевільні вчинки.

1970-ті — хитаючи залізо. У той час як всюди наростає рух хіпі та чоловіків не відрізнити від жінок, Арнольд Шварценеггер стає шестиразовим «Містером Олімпія». Жінки шаленіють, чоловіки заздрять, аплодують стоячи і йдуть в тренажерку.

1980-ті — спортивна краса. Серіал «Рятувальники Малібу» все більше підігріває інтерес до спортивних чоловіків з приголомшливо рівним бронзовим загаром, рельєфними м'язами і бажано в червоних трусах.

1990-ті — гранж-хвиля. 90-е позначилися гранж-рок-хвилею, що породила нове покоління людей, яким було все одно, що носити і як виглядати. Просто погляньте на Курта Кобейна — соліста групи Nirvana (хоча це не заважало йому бути красенем і зводити з розуму сотні тисяч прихильниць).

2000-і — метросексуальний міленіум. Епоха метросексуалів. Еталоном чоловічої краси вважається Девід Бекхем — професійний футболіст, що володіє всіма атрибутами джентльменського набору нового тисячоліття: шістьма кубиками преса, салонним укладанням і дорогим одягом.

2010-і — безтурботні хіпстери. Хіпстери заполоняють світ. Легка недбалість і бородатість, вінтажні речі, субтильність або мускулистість на вибір, клітка або смужка, окуляри, татуювання і безтурботний погляд. Ідеальний чоловік готовий. Особливо якщо це Райан Гослінг.

Наші дні. Зараз все популярнішими стають борода і довге волосся, зібране на верхівці. Цей тренд такий потужний і повсюдний, що йому навіть дали ім'я — ламберсексуальність, або «стиль лісоруба».

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить