Як смішна і вухата дівчинка з «Єралашу» перетворилася на фатальну красуню

Все почалося з того, що жвава Аня успішно пройшла кастинг на епізодичну роль у дипломній роботі молодого і ще не досвідченого тоді режисера Олександра Котта. Дівчинці було всього сім років. Хто б міг подумати, що цей серйозний чоловік багато пізніше стане її чоловіком?

Після Аня опинилася у кіностудії і тут їй знову пощастило. Побачивши яскраву табличку з написом "Єралаш", вона вмовила маму заглянути до них у студію. І одразу наткнулася на самого Бориса Грачевського! Аня зовсім не злякалася і одразу вступила з ним у діалог. Номер записали, а через місяць подзвонили. Перша роль була зовсім маленькою. Після жвава дівчина заробила свій перший великий план, а потім вже пішли і великі ролі, більш відповідальні, зі словами. Так почалася кар'єра майбутньої красуні Анни Цуканової-Котт, передає Ukr.Media.

Потім пішов серіал за серіалом, фільм за фільмом. Вирішальною роботою в кар'єрі Анни став серіал Курсанти. Після цих зйомок вона точно вирішила стати актрисою. Визначившись з вибором професії, Аня звернулася за порадою до Олександра Котта. Він був для неї справжнім авторитетом: таким цілеспрямованим, розумним і красивим.

“І коли він повернувся в Москву, я сама зізналася йому в любові і додала: мені віриться, що у нас буде сім'я і дитина. Саша лише розсміявся, сказав: це лише мені здається, що я його люблю. Але я стала щодня доводити йому, що він помиляється", – ділиться Анна.

А нещодавно Анна Цуканова-Котт взяла участь у зйомках італійського бренду Peuterey. Дизайнерам і стилістам вдалося повною мірою розкрити її жіночність.

Анна Цуканова-Котт дивує не тільки зовнішніми змінами, вона ще й мама чудового сина – Михайла. Він дуже схожий на маму, такий же привабливий і харизматичний.

“Мені здається, Міша схожий на Аню. Такий же хитруватий. Вчить мене, наприклад: «Якщо ти хочеш отримати шоколадну цукерку, так треба сказати: «Мамочко, я тебе люблю» і посміхнутися». Діти зазвичай просять бажане коли плачуть, а наш син просить і посміхається. Адже і відмовити йому неможливо", – розповідає журналістам задоволений батько. І по очах видно, як він пишається своїм сином.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить