Як Дженна Ортега прокоментувала чутки про роман із Джонні Деппом

Так, наприклад, тобі можуть легко приписати стосунки з тим, кого ти навіть ніколи не бачила. Схожою подією в біографії зможе похвалитися зірка гучного серіалу «Венздей». Вона, за словами очевидців, зустрічається з виконавцем головної ролі у «Піратах Карибського моря». Що ж розповіла Дженна Ортега про роман з Деппом і чому багато шанувальників нітрохи не повірили чуткам?

Помічені на зйомках

Мабуть, варто почати з того, що чутки про роман Дженни Ортеги та Джонні Деппа поширив популярний блог пліток DeuxMoi. Так, як запевняють блогери, актори були помічені разом під час зйомок майбутньої кінострічки «Бітлджус — 2». Ось варто зазначити важливий нюанс. Ні для кого не секрет, що Тім Бертон любить працювати із конкретними знаменитостями, інформує Ukr.Media.

І Джонні, як ви, напевно, знаєте, явно входить до цього клубу улюбленців. Але, як би дивно це не звучало, зірка «Піратів» не брав участі ні в першій частині «Бітлджуса», ні в другій. А ось Ортега, помічена Бертоном завдяки Венздей, навпаки, зіграє одну з головних ролей. Цікаво, чи режисер стане і надалі запрошувати молоду зірку у свої проєкти?

Але повернемось до наших чуток. Зустрітися разом на зйомках цієї картини ні 20-річна актриса, ні її 60-річний колега явно не могли. Саме це напружило фанатів обох знаменитостей. Та й різниця у віці серйозно збентежила навіть досвідчених пліткарів. Адже Джонні годиться Ортезі як мінімум у батьки.

Дженна Ортега про роман із Деппом

Та й сама Дженна Ортега, говорячи про роман із Деппом, зізналася, що все це звучить досить абсурдно. «Це так безглуздо, що навіть не смішно. Я ніколи в житті не зустрічалася з Джонні Депп і ніколи з ним не працювала. Будь ласка, припиніть поширювати брехню і дайте нам спокій», — написала актриса у своїх соцмережах.

Незабаром, до речі, був і коментар від представників знаменитого «пірата». Так, за їхніми словами, Депп не має не лише особистих, а й навіть професійних стосунків із молодою зіркою. Більше того, 60-річний актор не бачився з нею наживо і тим більше не розмовляв. Примітно, що сам Джонні «вражений цими необґрунтованими та зловмисними чутками, які спрямовані на те, щоб завдати шкоди його репутації та кар'єрі».

Здавалося б, ці чутки можна закрити і згадувати лише як невдалий жарт. Адже Ортега у свої 20 років досить серйозно ставиться до кар'єри і ставить її вище за будь-які стосунки. Депп же, у свою чергу, почав дбайливіше ставитися до репутації після скандального розлучення з Херд. На жаль, у соцмережах і сьогодні знаходяться користувачі, які вважають, що все це не більше, ніж відмовки.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить