Як Арнольд Шварценеггер ставиться до хатньої робітниці, яка народила йому сина

Зрада Залізного Арні з хатньою робітницею, яка народила йому згодом сина, зруйнувала його шлюб з Марією Шрайвер. До речі, цей союз проіснував 25 років. Але мало хто знає про подальші стосунки актора та його коханки. У найближчі кілька хвилин ми розповімо, чи спілкуються Арнольд Шварценеггер та Мілдред Баена сьогодні і які нові подробиці стали відомі завдяки інсайдерам, інформує Ukr.Media.

Арнольд Шварценеггер та Мілдред Баена

Мабуть, варто відразу зазначити, що Арнольд Шварценеггер і Мілдред Баена взагалі не підтримують спілкування. Що цікаво, на те є свої причини. Так, наприклад, варто насамперед відзначити той факт, що зрада з хатньою робітницею зруйнувала 25-річний шлюб актора. Хоча на розлучення Марія Шрайвер подала у 2011 році, офіційно всі питання було вирішено лише через 10 років.

Друга причина досить проста. За словами інсайдера "це був зв'язок на одну ніч". Безумовно, зірка голлівудських блокбастерів не могла не взяти на себе відповідальність за те, що трапилося. До того ж його позашлюбний син Джозеф народився лише через кілька днів після того, як законна дружина народила йому четверту дитину.

«Арнольд взяв на себе відповідальність за те, що сталося. Але він не спілкується з нею, а просто пішов. Ситуація не була ідеальною і завдала багато проблем. Проте актор любить свого сина. Арнольд не збирається боротися із долею. Вона така, якою є. Хоча з Мілдред немає жодних стосунків, він не має до неї ніякої неприязні», — діляться джерела у розмові з журналістами.

«Мені доведеться жити з цим все життя»

Більше того, Шварценеггер поважає Мілдред як матір одного зі своїх нащадків. Вони не бачаться, не спілкуються. Але що цікаво, чоловік завжди дізнається про те, як у неї справи, у розмові з Джозефом. До того ж саме любов до спорту та бодибілдингу пов'язує Арнольда із позашлюбним сином.

Проте не можна відкидати і той факт, що прихильність до Джозефа і готовність допомогти йому в будь-якому питанні пов'язані з почуттям провини. Адже сам Шварценеггер неодноразово заявляв, що неймовірно шкодує про той біль, що приніс дружині та дітям. Цілком можливо, що подібне чоловік відчуває і до колишньої хатньої робітниці, яка, за чутками, також пережила розлучення.

«Люди пам'ятатимуть мої здобутки. Але також поза увагою не залишаться і мої провали та помилки. Це був дуже важкий удар по моєму шлюбу, моїм стосункам з дітьми. Я завдав багато болю своїй сім'ї. Мені доведеться жити з цим все життя», — зізнавався Залізний Арні в одному зі своїх інтерв'ю.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить