Х’ю Джекман заліковує рани від розлучення в обіймах молодої співачки

Як стало відомо, Х'ю Джекмана застали із молодою співачкою. І, що не дивно, в Мережі відразу почали приписувати виконавцю ролі Росомахи роман зі своєю землячкою. Однак, деякі користувачі не вірять, що актор так швидко відійшов після розлучення з Деборрою-Лі Фернесс. Чи це так і що кажуть інсайдери?

Намагається відволіктися після розлучення

Мабуть, ні для кого не секрет, що Х'ю Джекман і Деборра-Лі Фернес були щасливі у шлюбі майже довгих 30 років. На жаль, навіть ця зоряна пара змушена була пройти через розлучення. Хоча подружжя розлучилося на дружній ноті заради двох дітей і прожитих спільних років, зірка «Росомахи» не приховує біль від розриву, інформує Ukr.Media.

У результаті папараці все частіше стали помічати Джекмана на різноманітних заходах. Шанувальники вважають, що таким чином чоловік намагається відволіктися від процесу розлучення. Адже Х'ю був упевнений, що саме з Деборрою йому доведеться зустріти захід сонця своїх років. На жаль, доля мала свої плани.

Х'ю Джекмана застали з молодою співачкою

Так, наприклад, нещодавно актор провів вихідні в компанії Райана Рейнольдса, Блейк Лайвлі та Тейлор Свіфт. Знаменитостей помітили на грі "Канзас-Сіті Чіфс" проти "Нью-Йорк Джетс". Пізніше Х'ю Джекмана взагалі застали з молодою співачкою. Австралієць славиться своєю любов'ю до Бродвею. І, звичайно, він не міг пропустити мюзикл «Хейдстаун», в якому грає Бетті Ху.

«Мій земляк! Дякую, що прийшов до нас у "Хейдстаун" і був таким добрим!» — підписала співачка опублікований кадр із Джекманом. І, як неважко здогадатися, в Мережі відразу почали приписувати актору роман з молодою артисткою. "Х'ю заліковує рани від розлучення з дружиною в обіймах подруги", — пише один із коментаторів.

Не більше ніж друзі

Варто зазначити, що 32-річна Бетті справді була однією з небагатьох, хто підтримав Джекмана після розлучення. Але говорити про якусь романтику, як того прагнуть користувачі Мережі, явно не варто. Єдине, що пов'язує їхні дружні стосунки, на думку інсайдерів, це саме Бродвей та мюзикли. Австралійський актор не тільки любить їх дивитися, а й користується неабиякою популярністю як один із виконавців на театральній сцені.

«Вони справді добрі друзі, які сподіваються колись попрацювати разом у театральному шоу чи мюзиклі», — діляться інсайдери у розмові з журналістами. До того ж, за їхніми словами, австралійська співачка щаслива у шлюбі. Та й сам Джекман, напевно, не міг так швидко відійти після розлучення. Більше того, друзі Х'ю вважають, що чоловік буквально спустошений і йому не так просто пережити такий етап життя.

Мабуть, емоції актора цілком зрозумілі. Адже не даремно він у кожному своєму інтерв'ю тепло відгукувався про дружину. «Через два тижні після знайомства з Деб я зрозумів, що ми будемо разом до кінця наших днів», — одного разу зізнався журналістам. Варто зазначити, що за ці 27 років у шлюбі знаменитостей було чимало радісних подій. Але найяскравішими зірки називали усиновлення хлопчика та дівчинки. Шкода, що ця історія кохання так і залишилася недописаною.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить