Хто прийшов на кастинг нової «Битви екстрасенсів» у Росії

У березні 48-річний актор Михайло Пореченков в ефірі ранкового шоу «Витяги» назвав неправдою все, що відбувається на шоу «Битва екстрасенсів», ведучим якої він був з першого по сьомий сезони, передає Ukr.Media. Нещодавно актор дав новий коментар з приводу «Битви». Михайло заявив, що спочатку йому було дуже цікаво брати участь в проекті, але згодом він дізнався, що екстрасенсів, які проходили випробування, підказують. Після цього Пореченков вирішив покинути шоу.

Нинішній ведучий передачі Марат Башаров і багато учасників «Битви» спростували слова Пореченкова. Незважаючи на скандал, нещодавно стартував кастинг у новий сезон шоу. На відбір з'їхалися маги, шамани і чаклуни з усієї Росії та країн Ближнього зарубіжжя.

«На кастингу в цьому році були і ті, хто багато років намагається потрапити в проект, і з кожним роком навчається і розвивається, і багато нових осіб. Серед кандидатів з'явилися люди, які буквально виросли на "Битві Екстрасенсів", дивилися програму з початкової школи, і це визначило їх захоплення езотерикою. Була спроба навести "порчу" на редактора програми, проте один з екстрасенсів мужньо кинувся на захист редактора, і став наводити порчу на кривдника. Приходили кілька учасників минулих сезонів: техномаг Іван Власов, циганка Віолетта Полякова, Маргарита Бахтіярова. Потрапили вони в проект чи ні — дивіться в ефірі», — розповіла в інтерв'ю продюсер «Битви» Марія Шайкевич.

На кастинг прийшов і переможець 14 сезону «Битви екстрасенсів» Олександр Шепс. Медіум не буде вдруге брати участь у передачі, він привів на шоу свою ученицю — Олену Синилову. Багатьом блондинка може здатися знайомою — дівчина працює актрисою театру і кіно, вона знімалася в епізодах серіалів «Універ», «Універ. Нова Общага» та «Інтерни». За чутками, Олександра і Олену пов'язують не лише робочі стосунки.

Один з наймолодших учасників кастингу — школяр з Москви Микита Турчин.

Привернула до себе увагу і підопічна переможниці «Битви» Наталії Бантеевой, таролог Ніка Лировская. «Магія — це те, що зруйнувала моє життя, перевернувши кожен аспект, будь то взаємини з людьми або особистісні прагнення, вона створила мене заново, вже абсолютно інший. Головне моє завдання зараз — живучи магією, залишитися людиною. Ця сила завжди була зі мною, вона супроводжувала мене з самого дитинства. Містичні події, які зазвичай шокують людей, — для мене були природні. Магія давала мені сили і здібності, разом з тим, відбираючи все те людське, що так необхідно для нормального життя», — розповідає про себе дівчина в соціальних мережах.

У шанувальників передачі вже зараз визначився лідер — Відьма Марина Зуєва. Жінка відкрила в собі дар в юному віці, коли захоплювалась гаданням на картах таро.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить