Хлої Кардашьян вперше показала на фото обличчя 7-місячного сина

Зірка реаліті-шоу "Сімейство Кардашьян" і підприємниця Хлої Кардашьян привітала в Instagram колишнього бойфренда Трістана Томпсона з днем народження, показавши його фото і відео з дітьми, інформує Ukr.Media.

У добірці сімейних кадрів 32-річний канадський баскетболіст зображений з 4-річною дочкою Тру і 6-річним сином Принсом Олівером від відносин з моделлю Джордан Крейг.

Також на знімках з'явився 7-місячний син Хлої і Трістана. Малюка, ім'я якого досі невідоме публіці, народила сурогатна мати.

На деяких фото з добірки Кардашьян вперше засвітила обличчя маленького спадкоємця, а на інших сховала його за емоджи у вигляді серця.

"З днем народження, Трістан. Ти справді найкращий батько, брат і дядько. Твоя любов, увага, дурні танці, обійми, поїздки на машині, ритуали перед сном, те, як ти з'являєшся для них. Все вищеперелічене означає Більше, ніж ти можеш собі уявити, для твоєї родини малюків. Моє побажання тобі на день народження полягає в тому, що ти продовжував жадати змін, зцілення і трансформації. Будь сильним, будь добрим, будь терплячим, Будь вільним. Продовжуй робити так, щоб твоя душа і твоя мама пишалися. З днем народження Татко", — звернулася до іменинника Хлої.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить