Хейтери закликають позбавити Сандру Буллок Оскара через фільм, що вийшов 14 років тому

Як стало відомо, Сандру Буллок розкритикували через фільм. Що цікаво, кінострічка вийшла ще 14 років тому. Сама ж актриса за свою роль була удостоєна "Оскара". Але тепер деякі користувачі Мережі закликають відібрати у знаменитості заповітну статуетку, інформує Ukr.Media.

Сандру Буллок розкритикували через фільм

Далекий 2009 рік. На екрани виходить неймовірна історія про американського футболіста Майкла Оера під назвою «Невидима сторона». Фільм був тепло прийнятий не лише серед глядачів, а й критиків. Що вже казати, виконавиця головної ролі Сандра Буллок взагалі була удостоєна премії «Оскар». Але, як з'ясувалося, раді цьому не всі.

Причина, до речі, полягає в тій самій історії Майкла Оера. Американський футболіст нещодавно заявив, що зображені події у кінострічці «Невидима сторона» 2009 року «категорично не відповідають реальності». В результаті Сандру Буллок навіть розкритикували через фільм. Але чому ж чоловік мовчав упродовж чотирнадцяти років?

2004 року тоді ще 18-річний Майкл підписав петицію, яка зробила родину Туохи його законними опікунами. Щоправда, юнакові подружжя тоді сказало, що всиновило. І, що цікаво, у цьому є велика різниця. Підписаний спортсменом документ формально допускав наживатися на його імені. Зізнатись чесно, саме задля цього і було проведено «усиновлення».

Люди, ви у своєму розумі?

Однак правда розкрилася лише нещодавно. І тепер футболіст подав 14-сторінкову петицію, яка стверджує, що фільм така ж фальшивка, як і його прийомні батьки. Користувачі Мережі вирішили спустити всіх собак на… Сандру Буллок. Мовляв, вона ж виконавиця головної ролі. «Як вона взагалі могла взяти участь у такому? Відібрати у неї «Оскар”!»

На захист своєї колеги став Куінтон Аарон, який знімався з акторкою у згаданій кінострічці. «Робити подібні заяви безглуздо. Сандра Буллок не має нічого спільного із реальною історією, яку ми зараз читаємо. Її блискучий виступ не повинен бути заплямований чимось, що не має до неї жодного відношення», — вважає чоловік.

На бік знаменитості стали і її вірні шанувальники. Так останні не можуть зрозуміти, чому Буллок взагалі повинна відповідати за те, з чим, по суті, ніяк не була пов'язана. «Вона нещодавно втратила коханого чоловіка, а її діти — батька. Дайте їм спокій». Люди справді звинувачують Сандру Буллок? Якщо Майкл донедавна не знав, звідки вона мала знати?

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить