Екс-дружина DZIDZIO привітала співака з 40-річчям та зізналась йому в коханні

У понеділок, 20 листопада, фронтмен та засновник гурту «DZIDZIO» Михайло Хома відзначає 40-річчя. Колишня дружина іменинника Ярослава Притула, яка співає під псевдонімом Slavia, вирішила привітати його з ювілеєм. На своїй сторінці в Інстаграмі Slavia оприлюднила відео, на якому вона переглядає їхні спільні з Михайлом фото зі студентських років, інформує Ukr.Media.

На архівних кадрах екс-закохані ніжно обіймаються та співають разом в один мікрофон. У підписі до знімків Ярослава зізналася, що Хома завжди був найсерйознішим серед їхніх однолітків. Співачка подякувала Дзідзьо за шлях, який вони пройшли разом, і додала, що вони назавжди залишаться один для одного першим чоловіком та першою дружиною.

«Михасику, з Ювілеєм!!! … аж не віриться, бо я ще досі та юна, 17-ти літня… А ти завжди хотів бути старшим. Ти був старшим. Ментально. Ти вирізнявся серйозністю з-поміж однолітків. Ти мислив по-дорослому. Тобі хотілося подорослішати ззовні. Ти не любив свої фото в юності, де в тебе тирчать ребра… Фото ще багато, спогадів ще більше… Єдине залишиться незмінним назавжди: шлях, який ми пройшли разом. Перший гурт, студія… Перша квартира, машина… Перші великі успіхи… Ми назавжди залишимося один для одного першими чоловіком та дружиною…
Пишаюся тобою. Люблю. Частка моєї душі завжди з тобою.
Живи, як відчуваєш. Твори, що хочеш. Люби, кого любить», — звернулася до іменинника Slavia.

Нагадаємо, що Михайло та Ярослава були разом близько 20 років, проте лише вісім із них — у 2013-2021 роках — були офіційно одружені. Пара не мала дітей.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить