Дмитро Ступка розповів, чому зраджував своїм колишнім та навіщо одружився з Поліною Логуновою

Актор Дмитро Ступка розповів, чому зіграв весілля з Поліною Логуновою через пів року після початку стосунків, інформує Ukr.Media.

Дмитро не приховує, що в його минулому було багато романів з дівчатами, з деякими з них він жив. Але в інтерв'ю програмі "Зірковий шлях" чоловік зізнається, що не завжди був вірний своїм обраницям.

"Не я почав, а мене дуже сильно якось поранили. Я пам'ятаю, що я дуже плакав. Мені дівчина зраджувала. І я це переносив, пам'ятаю, дуже важко, з кров'ю, зі сльозами і т.д. Якось розбивав вітрини, різав руку, плакав, таксист мене заспокоював, говорив — не переживай, — згадує Дмитро і додає, чому не складалися його попередні романтичні стосунки, — напевно набридали один одному, хотілося нового. Любив дівчат різних. Ти не можеш бути постійно з однією людиною, вона, як не крути, тобі набридає. Це потім проходить з роками. Коли ти вже наїздився. Знаєте, це як спортивні машини. Вони різні, на кожній машині хочеться поїздити. Ти вже поїздив на такій машині, ти знаєш, як їде Lamborghini, Ferrari, і ти потім вже йдеш до своїх жигулів, і залишаєшся на них".

А коли Дмитро дозрів до створення родини і зробив дівчині на ім'я Катерина пропозицію — весілля так і не відбулося.

"Катя була не готова до дитини. А я дуже хотів дитину, тому що я не знав, що буде потім, чи взагалі зможу я робити дітей. Поліну я знав давно заочно. Ми спілкувалися, був на різних інтерв'ю у неї. Ну а потім вирішили — чому тягнути. Вона хотіла дитину, я хотів дитину. І ми вирішили організуватися і зробити дитину", — каже Дмитро Ступка.

Але, за словами Дмитра, не всі з радістю сприйняли його рішення одружитися з Поліною Логуновою. Проти їхнього весілля були батьки хлопця.

"Кажуть — куди ти лізеш, на кому ти одружишся, ти її не знаєш, навіщо вона тобі потрібна. Це для всіх був шок, чому ми так швидко одружуємося, як це так, що це вона тебе на собі одружує і так далі. З мамою вони якось не порозумілися дуже давно, вони два Скорпіони — не можуть одне з одним знайти спільну мову. Хтось колись комусь сказав, хтось дуже сильно гордий, не може іншого пробачити. Вони лише тільки не розуміють, що життя одне і воно таке коротке, насправді, що це все така дурниця", — сказав Дмитро.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить