Дженніфер Лопес і Бен Аффлек почали зустрічатися — після того, як співачка розлучилася з Алексом Родрігесом

За словами інсайдерів, після розставання з 45-річним Алексом Родрігесом Дженніфер Лопес стала проводити багато часу зі своїм колишнім нареченим — 48-річним Беном Аффлеком. За останній час актор неодноразово був помічений біля будинку колишньої коханої в Лос-Анджелесі, інформує Ukr.Media.

Причому свої зустрічі Лопес і Аффлек не афішують — до будинку Дженніфер Бена привозять на позашляховику (і він нібито належить Лопес), а потім відвозять його назад.

"Співробітники служби безпеки забирають його в найближчому місці і відвозять назад після того, як він проведе кілька годин в її будинку", — ділиться Інсайдер.

Він додав, що Бен вже тричі відвідав колишню кохану відтоді, як вона повернулася зі зйомок фільму в Домініканській Республіці.

Втім, інше джерело стверджує, що Бен і Дженніфер всього лише друзі і не варто шукати інший підтекст в їх зустрічах.

"Вони завжди були друзями і часто бачилися", — сказав він.

Дженніфер Лопес і Бен Аффлек зустрічалися з 2002 по 2004 рік. Пара навіть збиралася зв'язати себе узами шлюбу, але весілля в результаті так і не відбулася — закохані скасували його за кілька днів до призначеної дати. Відносини вони зберегли хороші і продовжують тепло відгукуватися один про одного.

Аффлек — не єдиний колишній коханий Лопес, з ким вона підтримує відносини. За словами інсайдерів, вже розлучившись з Алексом Родрігесом, вона була помічена з ним на вечері. Крім того, вона дружить зі своїм колишнім чоловіком Марком Ентоні, від якого 13 років тому народила двох дітей.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить