Джамала з новою піснею підкорює британські чарти: скоро про неї буде говорити весь світ

1 лютого 2019 року Джамала вперше за довгий час випустила пісню англійською мовою. Пісня називається Solo і записала її артистка з відомими американськими сонграйтерами і продюсерами. Пісню переможниця Євробачення 2016 представила і на Національному відборі в цьому році. Слухачі в YouTube співачки зазначили, що Джамала зазвучала зовсім по-іншому, а її незвичайний тембр розкрився з іншого боку. Тепер композиція і підкорює західну публіку, інформує Ukr.Media.

Вчора з'явилася інформація, що свіженька композиція Джа увірвалася в топ британських музичних чартів. Співачка повідомила про це на своїй сторінці в Instagram. В запису Джамала зазначила назви чартів, в які слухачі помістили Solo — це Upfront Club 30 (7-е місце), Commercial Trance Top 30 (8-е місце).

Крім радісної новини Джа також повідомила, що в травні шанувальників чекає новий сюрприз — вона випустить кліп на Solo.

Шанувальники співачки почали вітати улюблену виконавицю: Чи то ще буде! Ви сама, сама», «Супер голос, тремтіння по шкірі і привіт землячці», «Пісня світового рівня, ви молодець і дякую за вашу творчість», «Круто!!! Вітаю, Джа! Ти гідна світового транслювання!», «Вітаю. Ви наша гордість», «Вітаємо Вас!!! Це визнання Вашого таланту на світовому рівні, адже Ваші пісні, вони надихають людей в різних куточках світу».

Дивіться відео з піснею Джамали — Solo:

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить