Демі Мур переїхала до Брюса Вілліса, щоб допомагати дружині актора доглядати за хворим

Брюс Вілліс і Демі Мур пов'язують вельми незвичайні відносини. Колись ці двоє були чоловіком і дружиною, але ті часи давно минули. Зараз же Вілліс і Мур стали друзями, причому друзями близькими і відданими. Проте журналісти постійно запускають в пресу чутки про те, що Брюс і Демі посварилися. Але остання плітка про цих двох стала вельми несподіваною! Папараці запевняють, ніби Демі Мур переїхала до Брюса Вілліса, щоб скрасити його останні роки!

Хвороба "Міцного горішка"

Думаю, зараз вже весь світ в курсі того, що Брюс Вілліс невиліковно хворий. У артиста діагностували лобно-скроневу деменцію. Афазія, тобто втрата мови через ураження кори головного мозку, була лише одним із симптомів цієї хвороби. Надії у родичів Брюса мало. При всіх досягненнях сучасної медицини люди з лобно-скроневої деменцією живуть не довше 7 років, інформує Ukr.Media.

Коли 30 березня 2022 року Вілліс оголосив, через що завершує кар'єру, публіка жахнулася. Бачиш, Брюс активно знімався аж до останніх своїх днів на знімальному майданчику. І це все при тому, що артист текст запам'ятовувати вже не міг, слів колег практично не розумів, а щоб почути звернену до себе мову, постійно носив слуховий апарат.

Зоряний затворник

Після того як Вілліс завершив кар'єру, Активний колись актор повністю ізолювався від публіки. Зауважу відразу: Брюс відкинув Світське життя, але у світ виходить регулярно, хоч і не один. З Віллісом зараз невідлучно перебувають рідні та близькі. Вони багато гуляють, всі разом займаються спортом, катаються на квадроциклах і збираються на сімейних обідах.

Зазвичай компанію Брюсу зараз складають або друзі, або діти, або молода дружина Емма Хемінг. Раніше на всіх сімейних заходах у будинку Вілліса дорогою і бажаною гостею була Демі Мур. Але останнім часом, за словами журналістів, Брюс Вілліс і Демі Мур змінили формат своїх відносин…

Дивні чутки

Спочатку, втім, папараці пліткували, ніби колишня дружина «Міцного горішка» перейшла дорогу його нинішній коханій. Так, наприклад, хитрі пліткарі розкопали, що Вілліс вніс істотні зміни у свій заповіт. Тепер, що характерно, левова частка накопичених Брюсом коштів дістанеться Еммі і дітям від другого шлюбу актора.

Але зараз журналісти розповідають зовсім про інше. Відразу в декількох американських таблоїдах з'явилася інформація про переїзд Демі Мур до Брюса Вілліса. Подейкують, що артисту стає гірше з кожним днем. Тому, мовляв, Мур перебралася до Вілліса, щоб допомагати Еммі доглядати за немічним чоловіком.

"Демі прийшла на допомогу, і вона не поїде до самого кінця", — розповіло папараці джерело, яке побажало залишитися невідомим. Але друга дружина Вілліса Емма Хемінг рішуче спростовує цю інформацію! "Ніхто нікуди не переїжджав. Припиніть розносити плітки. Це шалено нерозумно. Будь ласка, зупиніться!"- пише Емма. Та вже, непросто зараз живеться дружині "Міцного горішка"…

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить