Цікаві ідеї декорування стін — якщо житлу бракує настрою

Прикрасивши їх декоративними елементами, можна перетворити кімнати і наповнити їх особливою атмосферою. Особливих зусиль це не потребує, а ось кілька цікавих ідей стане в нагоді, інформує Ukr.Media.

Картини

Ідеальним варіантом прикраси стін для будь-якої кімнати вважаються картини. Звичайно, це не обов'язково повинні бути оригінали. Сьогодні можна придбати симпатичні репродукції та фотороботи за цілком прийнятну ціну. Пофантазуйте і придумайте, в якому порядку і в якій кількості картини розмістити на стінах. Можна створити композиції на одну тему або розбити зображення на кілька частин.

Полиці

Традиційний варіант декору стін — полки різної форми і розмірів. Їх можна купити або зробити своїми руками, замовити в спеціалізованих майстернях. Правильно підібрані полиці не тільки гармонійно доповнять ваш інтер'єр, але і стануть ідеальним вмістилищем необхідних речей, для яких до цього не було відповідного місця.

Годинник

Годинники завжди були доречним доповненням облаштування кімнати. При творчому підході вони можуть стати оригінальною прикрасою стіни. Наприклад, це можуть бути годинник з великим циферблатом, з основою, складеними з портретів рідних або тематичних картинок, старовинні годинники й інші цікаві варіанти.

Дзеркала

Вельми оригінальним доповненням дизайну кімнати можуть стати дзеркала. Особливу увагу приділіть обрамленням, яке має поєднуватися із загальним стилем інтер'єру. Дзеркала можуть бути величезними, на всю стіну, так і маленькими, згрупованими в композиції.

Фотографії

Стіни будинку, де живе дружна сім'я, легко прикрасити фотоколажами або панно, в яких будуть відображені щасливі моменти всіх мешканців будинку, їх взаємовідносини і почуття. Також підійдуть для цікавого декору дитячі малюнки або аплікації, наповнені теплотою і любов'ю.

3D шпалери

Приголомшливого ефекту можна досягти, завдяки такому геніальному винаходу як 3D або фотошпалери. Без особливої праці на ваших стінах з'являться дивовижні пейзажі, картини і тварини, перетворивши кімнату в іншу реальність. Такими специфічними шпалерами декорують тільки одну або дві стіни в кімнаті, враховуючи загальний стиль інтер'єру.

Варіантів декору стін безліч. Все залежить від ваших смакових уподобань і дизайну приміщень. Фантазуйте і прикрашайте своє житло з душею, щоб перетворити його на витвір мистецтва, виконаний своїми руками.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить