Ці актриси і моделі стали жертвами агресії коханих людей

На жаль, побутова сварка або ревнощі нерідко стають причинами для жорстокої розправи. Від рук обранців в різні роки загинули відразу кілька яскравих артисток і знаменитостей, інформує Ukr.Media.

Домінік Данн

Тендітна актриса з великими темними очима прославилася у вісімдесятих після ролі в трилері "Полтрергейст". Домінік довго мріяла про славу, почала отримувати пропозиції від великих студій і відчувала, що її життя пішло в гору. Але мріям про славу і багатство не судилося збутися: актрису вбив ревнивий бойфренд. Він задушив дівчину, а сам відправився на роботу в модний ресторан.

Дороті Страттен

Яскрава блондинка була однією з перших моделей, що знялися для популярного чоловічого глянцю. Її успіх у чоловіків був неймовірним, Дороті постійно ходила на побачення і приймала подарунки від наполегливих шанувальників. Як з'ясувалося, це зовсім не влаштовувало її колишнього чоловіка: в пориві ревнощів він застрелив 20-річну модель, а потім наклав на себе руки.

Марі Трентіньян

Французька актриса теж стала жертвою вбивства з ревнощів: бойфренд боявся, що Марі стане занадто популярною у чоловіків і в пориві емоцій вдарив її по голові важким предметом. У 2004 році Бертран був засуджений до восьми років ув'язнення, але був випущений вже в 2007 році за гарну поведінку.

Ненсі Спанджен

Їхні імена стали загальними, як символ руйнівної, співзалежної, згубної любові. Сід Вішез і Ненсі Спанджен були кумирами бунтівних підлітків і дуже любили один одного. Правда, наркотики пара любила не менше. У 1978 році Сід і Ненсі посварилися в готелі Чикаго. Сусіди чули сварку, жіночі крики і звук падіння. О 9 ранку у ванній номера було виявлено тіло дівчини, яку музикант убив подарованим йому ножем.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить