Чому українська православна жінка повинна надягати хустку при поході до церкви

Традиція покривати голову хусткою жінкам, які хочуть сходити до церкви, відома з давніх часів. Однак в поточний час це стосується тільки українських православних людей, інформує Ukr.Media.

Біблія

Про те, що дівчина повинна покривати голову в церкві, говорилося в Євангеліє від апостола Павла. Жінка, яка молиться з оголеною головою, осоромлює її. В Євангеліє також сказано, що чоловік є образом Божим, тому і покривати голову йому не потрібно. Дівчина — християнка, яка носить хустку під час походу до церкви, показує верховенство свого чоловіка.

Грецька традиція

У грецьких православних храмах зовсім інша традиція: при поході в таке місце дівчата не покривають голову хусткою. Коли особи входять до церкви, вони всі оголюють голови, навіть якщо є головні убори.

Головний убір української жінки

В Україні православний світ передбачає те, що якщо дівчина незаміжня, вона все одно зобов'язана носити хустку при поході до церкви.

Однак останнім часом священики кажуть, що це особиста справа кожної дівчини, як ходити до церкви. За їхніми словами краще сходити в храм без хустки і помолитися за здоров'я, ніж не увійти туди взагалі.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить