Чому Анатолій Васильєв покинув серіал «Свати»

Кумедний і легкий серіал з простим сюжетом приносив трохи щирої радості та тепла в сірі будні. Але ні що не вічне під місяцем, серіал перестав бути настільки цікавим глядачеві відразу після відходу з акторського складу Анатолія Васильєва. Ми спробували з'ясувати, що ж стало причиною його відмови продовжувати роботу, інформує Ukr.Media.

Трохи історії серіалу

Легкі, прості жарти, життєві ситуації, злегка приправлені драмою — це візитна картка «Сватів». Більшість акторів залишилися в проєкті до кінця, дозволивши своїм персонажам розкритися на всі 100%, але образ Юрія Анатолійовича зник з екрану раніше.

Спочатку в проєкті був фільм, що складається з двох частин, але він мав такий успіх, що творці в спішному порядку відзняли один сезон, а слідом за ним другий.

Глядач з гідністю оцінив комедійний серіал, тому шоу тривало близько 10 років. Зокрема публіка оцінила творчий тандем відомого за фільмом «Екіпаж» Васильєва і комедійної актриси Людмили Артем'євої.

Пішов з-за конфлікту?

Актор часто заявляв в інтерв'ю, що на знімальному майданчику викладається по повній, щоб точно передати образ трохи ексцентричного і далекого від звичайного життя професора.

Злагоджена робота всього колективу тривала протягом 4 сезонів, але потім почалися перші тривожні дзвіночки. Васильєв посварився з колегою по майданчику Федором Добронравовим. Конфлікт спалахнув через сценарій, згідно з яким герой Федора Іван Будько відпускає їдкі зауваження та образливі жарти на адресу професора Ковальова.

Актор довгий час не загострював на цьому увагу, проте пізніше не витримав і заявив, що навіть в комедійному проєкті не можна ображати честь і гідність людини. Також він не дуже тепло відгукнувся про акторську майстерність Федора. Анатолій часто вносив пропозиції та корективи в сценарій, з-за чого посварився майже з усіма колегами. В результаті він змушений був піти з команди, щоб знайти себе у власному кіно.

Конфлікт актора з режисером

З першим режисером проєкту Васильєв практично не конфліктував. Юрій Морозов зробив все, щоб зняти зворушливий і добрий серіал, який припав до смаку більшості глядачів. Проте незабаром в керівництві проєкту вирішили внести деякі зміни і запросили знімати Андрія Яковлєва.

Васильєву не дуже сподобався підхід до зйомок. Він переживав, що милий і добрий серіал перетвориться в традиційний ситком з жартами нижче пояса і постійним закадровим сміхом. На цьому ґрунті між актором і режисером почалися конфлікти. Це стало ще однією причиною відходу актора.

А що з серіалом?

Васильєв вирішив піти прямо перед зйомками 5 сезону, тому авторам довелося терміново переписувати вже затверджений сценарій. Проблему вирішили просто: відправили героя Анатолія на лікарняне ліжко з серцевим нападом.

Сценаристи вирішили не затьмарювати серіал звістками про смерть, тому лише побіжно згадали про передчасну смерть одного з головних героїв в 1 серії нового сезону. Замість героя Васильєва тепер веселить публіку його колега Олександр Олександрович Беркович.

Багатогранний актор

Роль кумедного професора не стала для Анатолія ключовою в його кар'єрі, адже він почав свій шлях по акторській ниві ще 40 років тому. Він дебютував на екрані в картині «Степ» авторства Бондарчука.

У 1979 році вийшов культовий радянський фільм «Екіпаж», який із задоволенням переглядають донині. Васильєв зіграв пілота, який мріє повернутися в авіацію. Акторові вдалося передати весь трагізм персонажа, за що його запам'ятали на багато років.

Анатолій не став актором однієї ролі, йому однаково добре давалися як комедійні, так і драматичні персонажі. За роки роботи він завоював вдячність публіки, тому в «Сватах» його зустріли дуже тепло.

Після його відходу з серіалу багато хто засумнівалися, чи будуть «Свати» і далі користуватися успіхом.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить