Ці японські звичаї шокують іноземних туристів

Японія має унікальну культуру з дуже суворим кодексом етикету, інформує Ukr.Media.

Існують певні способи їсти локшину, правильна практика прийому подарунків і певні правила, яких слід дотримуватися, щоб уникнути образи господаря.

Ця складна мережа соціальних правил і традицій може бути приголомшуючою для тих, хто їде в Японію, тому ми представляємо вам список деяких речей, які іноземці вважають шокуючими при відвідуванні країни.

1. Уникайте числа 4 всякою ціною.

В Японії число «4» уникається, тому що воно дуже схоже на слово смерті. У тому ж дусі, що і № 13 в західній культурі, № 4 вкрай невдалий і використовується як можна менше. Ви завжди повинні уникати давати кому-небудь що-небудь в чотирьох, тому що це може розглядатися як дуже зловісний подарунок.

На кнопках ліфтів часто бракує четвертого поверху, і у них немає поверхів від 40 до 49. Номер 49 особливо невдалим, так як він звучить схоже на вираз, що означає «біль до смерті».

2. Чайові можуть здатися образливими.

Чайові вважаються грубими і навіть можуть вважатися принизливими. Багато людей будуть переслідувати вас, щоб повернути ваші гроші.

Якщо хтось був особливо дружелюбний і обслужив вас дуже добре, і ви відчуваєте себе абсолютно змушеним залишити чайові, натомість можна залишити невеликий подарунок.

4. Не можна їсти під час ходьби.

Хоча ходьба і їжа часто зручні і широко поширені в багатьох західних культурах, в Японії ця практика виглядає погано. Багато хто також вважають грубим їсти в громадських місцях або у поїздах.

Є лише кілька винятків із цього правила, в тому числі той факт, що на вулиці можна їсти морозиво.

3. Є спеціально призначені люди, які будуть штовхати вас в переповненому вагоні метро.

Oshiya, або «штовхачі», носять уніформу, білі рукавички і капелюхи і буквально штовхають людей в переповнені вагони метро в годину пік.

Їм платять за те, щоб всі попадали туди і не залишалися в дверях.

4. Люди будуть спати в поїздах, поклавши голову на ваше плече.

Якщо хтось в Японії засинає, кладучи голову на ваше плече, це звичайна справа, просто потрібно терпіти це. Люди дуже довго роз'їжджають і працюють жахливо довго, тому багато хто часто засипає у поїзді.

5. Є туалетні тапочки для ванних кімнат.

Прийнято міняти тапочки при вході в японський будинок, традиційний ресторан, храми, а іноді і в музеї та художні галереї. В принципі, коли ви бачите тапочки в Японії, вам слід просто надіти їх.

У ванній кімнаті є навіть спеціальні туалетні тапочки, тому ви знімаєте домашні тапочки і надягаєте туалетні тапочки.

6. Ви завжди повинні приносити господареві подарунок.

В Японії честь бути запрошеним в чийсь будинок, і якщо це трапляється, ви завжди повинні приносити подарунок. Подарунок також повинен бути загорнутий максимально продуманим способом, і пропонується безліч фантастичних стрічок.

7. Сьорбання означає, що ви насолоджувалися їжею.

Сьорбання вважається в Японії ввічливим, тому що воно показує, що ви насолоджуєтеся своєю смачною їжею. Насправді, якщо ви не їсте досить голосно, це може бути знаком того, що ви не насолоджуєтеся їжею.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить