Боржемська показала, як подорослішали її діти від шлюбу з боксером Узелковим

Українська фітнес-тренерка та дієтологиня Марина Боржемська, яка стала відомою після зйомок у шоу каналу СТБ «Зважені та щасливі», порадувала підписників знімками з нової родинної фотосесії, інформує Ukr.Media.

Знаменитість показала, як зараз виглядають її двоє дітей від шлюбу з боксером В'ячеславом Узелковим, з яким вона офіційно розлучилася в 2021 році. На своїй сторінці в Інстаграм Боржемська запостила кілька кадрів.

В описі до кадру зіркова мама заговорила про те, наскільки важливою є фізична активність для школярів.

«Я — фітнес-тренерка, тому часто акцентую увагу своїх дітей на те, що під час навчального процесу не варто забувати турбуватися про здоров'я та фізичну активність. Щодня доношу до них, що спорт та фізична активність — це потреба для організму, а не обов'язок. Наприклад, мій Роберт раніше міг часто сидіти над читанням книги без перерви на руханку. Зараз він знає, що важливо час від часу вставати та робити вправи, розминати тіло. Я рада, що у сучасних школах, зокрема там, де вже реалізовується реформа НУШ, дітям так само доносять цінність здоров'я, турботи про свою фізичну форму та про себе в цілому», — написала Марина.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить