«Бісові шахраї!» — топ-менеджер Spotify наїхав на Меган Маркл та принца Гаррі

Як ви напевно знаєте, не минає й дня, щоб герцоги Сассекські не потрапили у скандальні хроніки. Але цього разу, що цікаво, учасником виявився один відомий стрімінговий сервіс. Представники компанії вирішили розірвати контракт з опальним подружжям після двох з половиною років співпраці. Що ж розповів глава Spotify про Гаррі та Меган, ви дізнаєтеся разом з нами у найближчі кілька хвилин, інформує Ukr.Media.

Глава Spotify про Гаррі та Меган

Як відомо, наприкінці 2020 року принц Гаррі та Меган Маркл провернули операцію з популярним стрімінговим сервісом Spotify. Контракт у тому, що скандально відома герцогиня випускатиме подкаст Archetypes. Сума ж договору становила 20 мільйонів доларів. Але результат так і не виправдав витрачених коштів.

За два з половиною роки неймовірної праці було випущено лише 13 епізодів. До речі, один із них став святковим новорічним випуском. Йдеться про 13 годин контенту відповідно. Але популярність у користувачів стрімінгового сервісу так і не знайшов подкаст.

Примітно, що самі працівники Spotify ще кілька місяців тому за спиною стали називати герцогів сасекських ледарями. Що вже казати, співпрацювати з ними взагалі було ще тим колом пекла. Звичайно, подібна результативність і не дивовижна. Адже, як ви знаєте, принц Гаррі працював над своїми мемуарами, які стали найскандальнішою книгою року.

«Бісові шахраї!»

І, що цікаво, терпіння у співробітників сервісу остаточно закінчилося. Так, наприклад, глава Spotify, висловлюючись про Гаррі та Меган, заявив, що їхній подкаст слід було б назвати «Чортові шахраї!». Щоправда, пізніше чоловік все ж таки зважився на більш докладну реакцію про співпрацю з подружжям.

«Ми вирішили, що дуже серйозно підходитимемо до того, у що інвестуємо. Контракти, які не дають належного результату, очевидно, продовжувати не будемо», — заявив голова Spotify з інновацій та монетизації підкастів Білл Сіммонс. І зрозуміти подібну реакцію з боку стрімінгового сервісу можна. Та й користувачам Мережі, зважаючи на все, куди цікавіше спостерігати за черговим скандалом, ніж насолоджуватися творчістю герцогів.

Варто зазначити, що у цій ситуації є й позитивні моменти. Завдяки невдалому співробітництву з принцом Гаррі та Меган Маркл керівництво сервісу тепер докорінно перегляне свою політику. Так, наприклад, ретельніше почнуть стежити за успіхом навіть тих проєктів, що вже дають прибуток.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить