Анна Сєдокова розговорилася про проблеми в шлюбі з Янісом Тіммою

Відома українська виконавиця Анна Сєдокова, яка в 2002-2004 роках входила до складу популярного жіночого тріо «ВІА Гра», розговорилася про особисте життя. 38-річна артистка розповіла про проблеми у відносинах з чоловіком, латвійським баскетболістом Янісом Тіммою, який молодший за неї майже на 10 років, інформує Ukr.Media.

На своїй сторінці в Instagram Анна зізналася, що їй складно будувати нормальні стосунки після невдалих шлюбів і зрад з боку чоловіків. Зірка заявила, що майже рік після весілля, яке відбулося 6 вересня 2020-го, не сварилася з Янісом, але днями він пішов спати в іншу кімнату.

"Якби ви знали, скільки абсолютного кретинізму в наших відносинах. Так, ми не постимо, як ми лаємося. Так, ми не постимо, як він від мене йде. Як я від нього йду. Хоча, вже як майже рік ми тримаємося, але нещодавно він пішов від мене в іншу кімнату спати. Тому що я ідіот. Тому що людині, покаліченій раніше, складно створювати нормальні відносини, де всі такі миленькі. Де все рівненько. А мені весь час треба сказати, копнути, розібратися, з'ясувати, до…тся. І він скаже", — поділилася Сєдокова

Співачка згадала про одну зі сварок з Тіммою, коли вона вирішила від нього піти. Анна зізналася, що втекла від чоловіка в стані алкогольного сп'яніння.

"Я пам'ятаю, як п'яна в білих шкарпетках його клубу вибігла на вулицю. Я була в незнайомому місті і точно вирішила від нього йти. Він зупинив мене біля воріт будинку. Я нічого не пам'ятала вранці. Просто побачила, як акуратно лежали брудні білі шкарпетки. Він затягнув мене в душ і включив воду. Пам'ятаю, як дуже злилася на нього, що він мене не відпускає. Я тихо про себе дякую йому кожен день, за те, що він тоді мене не відпустив. О Боже, яка вермішель була в голові у цієї дівчинки, яка вже народила трьох дітей", — написала Сєдокова.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить