83-річний Аль Пачіно зажадав ДНК-тест від вагітної 29-річнох коханої — що він показав

Коли шанувальники літнього актора дізналися, що Нур Альфаллах та Аль Пачіно чекають на дитину, то чимало цьому здивувалися. Так, 83-річний метр навіть на схилі років залишався тим ще ловеласом. Але навряд чи Аль у здоровому глузді і твердій пам'яті збирався обзавестися пізнім спадкоємцем! Спочатку, втім, представники Нур Альфаллах стверджували, ніби відносини світської левиці та артиста були ідеальними в усіх відношеннях, включаючи і загальне рішення про дитину. А тоді правда все ж таки прорвалася назовні…

Несподівана новина

На тлі повідомлення про те, що 79-річний Роберт Де Ніро стане батьком, історія Нуль Альфаллах та Аля Пачіно вже не здавалася чимось особливим. Зацікавлена публіка швидко з'ясувала, що світська левиця Альфаллах просто любить старших чоловіків. Та й за чужими статками не ганяється, благо сама по собі мільйонерка, інформує Ukr.Media.

Дехто з приятелів Пачіно вже розповідав журналістам про те, як щасливий актор з молодою коханою. Але тут папараці почали отримувати зовсім інші відомості! Виявляється, спочатку Аль Пачіно зовсім не горів бажанням мати спадкоємця на схилі років.

Реакція артиста

Новими одкровеннями журналістів порадували друзі Олівії Роуз, молодшої доньки артиста. Якщо вірити їм, спочатку Нур Альфаллах спілкувалася лише з 22-річною Олівією. А потім, потоваришувавши з дочкою актора, знайшла вихід і на найстарішого ловеласа. Причому, за словами друзів Олівії, про жодні повноцінні стосунки Нур і Аля і мови бути не могло!

Подейкують, про вагітність Альфаллах легенда сцени дізналася, коли заповзятлива дівчина доходила вже шостий місяць. Новина ця шокувала 83-річного Пачино. Актор вважав, що вже не може мати дітей. І навіть зажадав від Нур зробити ДНК-тест, щоб підтвердити батьківство.

Результати тесту

Проте ДНК-тест підтвердив слова Альфаллах. Аль Пачіно — справді батько дитини, яка поки що не народилася. Звістці цій, схоже, знаменитість зовсім не рада. Але вважає за краще робити хорошу міну при поганій грі. Оскільки, зважаючи на все, зовсім не уявляє, що робити далі.

Поки що багато фанатів Аля Пачіно воліли не вірити інформації від друзів Олівії Роуз. Люди чекають на офіційні заяви від представників самого актора. Поки ж можна лише констатувати такі факти: Нур Альфаллах справді вагітна, і батько її дитини дійсно Аль Пачіно.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить