3-річна принцеса Шарлотта готується підкорювати кінний спорт

Королівська сім'я з трепетом ставиться до сімейних традицій. Однією з таких є кінний спорт. А тепер з'ясувалося, що до улюбленого заняття монархів приєднається дочка Кейт Міддлтон і принца Вільяма, інформує Ukr.Media.

Як відомо, королева Єлизавета II велика шанувальниця кінного спорту. Незважаючи на вік, вона продовжує вибиратися на кінні прогулянки і організовувати щорічні конкурси. Також небайдужі до сімейної справи її донька принцеса Анна і внучка Зара Тінделл. Обидві, до речі, не раз займали призові місця у змаганнях.

Тепер же до роду наїзниць вирішили долучити і 3-річну дочку Кейт Міддлтон принцесу Шарлотту. Днями британська наїзниця Наташа Бейкер розповіла, що герцогиня вже готує дитину до продовження сімейної традиції.

Я запитала Кейт, як діти, і вона сказала, що Шарлотта дійсно рада урокам. Вона підкреслила, що у дівчинки справжня пристрасть до коней, і хоча сама Кейт не велика шанувальниця верхової їзди, вона обов'язково підтримуватиме цей інтерес дочки.

Варто відзначити, що Єлизавета II почала брати уроки верхової їзди, коли їй було всього 4 роки. Крім цього, відмінно тримається в сідлі і батько Шарлотти принц Вільям, а дядько принц Гаррі часто бере участь в турнірах по поло і виходить переможцем. Так що, схоже, у маленької принцеси всі шанси стати професійною наїзницею.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить