11 некрасивих актрис російського кінематографа, яких обожнюють всі

Пропонуємо тобі рейтинг російських і радянських актрис, які не вписуються в загальноприйняті стандарти краси, передає Ukr.Media.

Неллі Уварова

Першою роллю, яка прославила актрису на пострадянському просторі, стала розумна, але не дуже красива Катя Пушкарьова з серіалу «Не родись красивою».

Яна Секста

Актриса з північним типом зовнішності прославилася роллю дівчини-кінооператора Люсі в серіалі Валерія Тодоровського «Відлига». Але в основному Секста працює в театрі.

Юлія Ауг

Талановита актриса довгий час грала в петербурзькому Тюгу, поки не зрозуміла, що режисером їй бути набагато цікавіше.

Катерина Шпіца

У цієї молодої актриси досить нестандартна зовнішність, яку щосили експлуатують кінопродюсери і театральні режисери. За останній час вона встигла зіграти в кількох «Ялинках», з'явитися в комедії «П'ятниця» і взяти участь у черговому сезоні шоу «Точнісінько».

Інна Чурикова

Ось якраз у цьому випадку зовнішність взагалі не має ніякого значення. Інна Чурікова — просто велика актриса. Її чоловік, режисер Гліб Панфілов, намагається запрошувати дружину в кожну свою картину.

Аліса Гребенщикова

Мила і талановита донька Бориса Гребенщикова зуміла вибратися з тіні батька і стати самостійною творчою одиницею. Аліса Гребенщикова знімається в кіно і служить в театрі. Свого часу вона отримала премію імені Фаїни Раневської за кращу комедійну роль.

Олеся Железняк

Це типова актриса комедійного жанру. А популярною її зробила роль Галі, подружки Вікі Прутковської з серіалу «Моя прекрасна няня».

Аліса Хазанова

Дочка сатирика Геннадія Хазанова і сама хороша актриса дебютувала режисерка. Вона регулярно знімається в різних фільмах.

Лія Ахеджакова

Цю жінку вважають характерною актрисою, тому грати головних героїнь їй не доводилося. Навіть у секретарки Вірочки з «Службового роману» немає власної любовної лінії.

Ірина Горбачова

Незважаючи на свою непримітну зовнішність, ця молода актриса просто неймовірно харизматична та чарівна. За її плечима вже безліч ролей у різних фільмах. Вона багаторазово ставала учасницею різних номінацій, у багатьох з яких вигравала. Зокрема, Ірина виграла в номінації за кращу жіночу роль.

Фаїна Раневська

Її іскрометний гумор, спостережливість і гострий розум здобули Фаїні Георгіївні всенародну любов і славу.

Багато чоловіків вважали актрису цікавою жінкою і хотіли б провести з нею своє життя. Але вона не давала їм можливості бути поруч.

Тепер ти насправді зміг переконатися, що краса — зовсім не запорука успіху. Якщо є характер, харизма, чарівність, то можна багато чого добитися в житті.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить