1 вересня: привітання з Днем знань

Вітаю з Днем знань! Бажаю величезного бажання вчитися і пізнавати. Легкості в новому навчальному році. Дружної атмосфери, цікавих подій, чудових відміток і постійного прагнення бути краще, ніж учора. Успіхів, удачі, здоров'я, терпимості і чудових результатів!

***

Шановні учні, педагоги та батьки! Вітаємо вас з прекрасним святом вересня — із Днем знань. Хочемо побажати Вам успіхів у процесі освоєння нового, удачі, бадьорості і здоров'я, справжньої дружби та радості відкриттів, інформує Ukr.Media.

***

Дзвенить перший дзвінок, киплять свіжі емоції — це свято, День знань! Вітаю всіх, вчителів та учнів з новим навчальним роком. Нехай він буде легкий і насичений. Нехай розкриються нові таланти, засвоїться навчальний матеріал і на відмінно здадуться контрольні. Успіхів, високих результатів і гарного настрою!

***

З Днем знань. Нехай цей рік буде набагато яскравіше, крутіше і успішніше, ніж попередній рік навчання, нехай попереду чекає багато відкриттів, звершень і блискучих перемог. Прагни, бери, вчися, дій, мрій, працюй, старайся, вір і перемагай! Бажаю тільки чудового настрою.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить