Їх союз міцніший за камінь: секрет щасливих відносин Кейт Міддлтон і принца Вільяма

Герцог і герцогиня Кембриджські познайомилися ще в студентські роки, майже відразу почавши романтичні відносини. У певний час вони навіть розлучилися на кілька місяців, але змогли все залагодити, і тепер вони служать прикладом для багатьох подружніх пар, інформує Ukr.Media.

На публіці Кейт і Вільям поводяться дуже стримано, дотримуючись протоколу. Але, якщо придивитися, можна побачити їх ніжні дотики, трепетний погляд і прояви турботи.

Відносини королівських персон не унікальні, їм теж доводиться справлятися з труднощами, як і звичайним парам. Схоже, з роками вони виробили свій рецепт щасливих стосунків, хоча його не можна назвати новим і унікальним.

Джерело, близьке до королівської родини, зазначило, що шлюб Кейт і Вільяма досить старомодний. Чоловік — глава сім'ї, приймає всі відповідальні рішення, а дружина завжди підтримує чоловіка.

Також інсайдер додав: «Коли вони разом, вони постійно ніби ненароком торкаються один одного, ніжно дивляться в очі. Видно, що вони дбають один про одного».

Схоже, патріархальний формат відносин грає їм на руку. За сильним чоловіком стоїть мудра жінка. Поки принц вимовляє голосні промови на публіку, герцогиня вільно спілкується з президентами та першими леді.

Попри завантажений робочий графік, Кейт встигає дивитися за трьома дітьми та навіть готувати вдома на всю сім'ю. В гостях у кулінарного критика Мері Беррі, герцогиня обмовилася, що любить кулінарію. Принц підтвердив слова дружини, зазначивши, що сам він може приготувати лише чай.

Коли у Кейт і Вільяма з'являються вільні вихідні, вони шукають чим зайняти дітей, а самі залишаються наодинці вдома. Спільне проведення часу без зовнішніх перешкод критично важливе для збереження добрих відносин.

Хоча герцог і герцогиня Кембриджські рідко демонструють свої почуття на публіці, останнім часом пара набагато частіше проявляє ніжність одне до одного на очах у всіх.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить