Єкатерина Кухар прокоментувала чутки про своє розлучення з Олександром Стояновим

Суддя шоу "Танці із зірками" та відома балерина Єкатерина Кухар відповіла на чутки про можливе розлучення зі своїм чоловіком Олександром Стояновим. В контексті зростаючих домислів серед фанатів, пов'язаних із її особистим життям, Кухар звернулася до своїх шанувальників, інформує Ukr.Media.

"Дорогі друзі, я отримала безліч тривожних повідомлень від вас… Але, будь ласка, не хвилюйтеся! Краще подаруйте посмішку новому дню життя та насолоджуйтесь сучасною українською музикою високої якості", — написала Кухар у своєму зверненні.

Підозри про зміни у її особистому житті виникли після того, як Катерина зробила загадковий допис: "Коли у особистому житті жінки відбулися зміни, вона йде до перукаря". Це натякнуло деяких шанувальників на можливі проблеми у її стосунках із Стояновим.

Занепокоєння фанатів посилилося, коли з'ясувалося, що останнім часом пара не публікує спільних фотографій та не згадує одне одного в соціальних мережах. Це спонукало деяких прихильників припустити, що Єкатерина та Олександр, можливо, більше не разом.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить