КМ Буд завершила реконструкцію станції Святошин – які роботи були виконані?

0
35
КМ Буд завершила реконструкцію станції Святошин – які роботи були виконані?
КМ Буд завершила реконструкцію станції Святошин – які роботи були виконані?

Реконструкція столичної «підземки» – важливе питання не тільки для усіх киян, але і для багатьох людей, які працюють або тимчасово перебувають у місті. Тому у 2018 році дирекція «Київметробуд» ретельно обирала підрядника та зупинилася на будівельній компанії КМ Буд, яку очолює Козак Михайло Михайлович. Але наразі, коли процес оновлення станції повністю завершено, багатьох людей цікавить питання – що саме було зроблено.

По перше, як пояснюють у компанії, було повністю оновлено дизайн вестибюлю станції: замінена плитка на стінах та підлозі, освітлення, на підлогу нанесені тактильні маркери. Щодо інженерної частини – було оновлено та модернізовано систему гідроізоляції, водовідводу та ін. Були відремонтовані та реконструйовані стани біля обох колій. За довгі роки експлуатації на станції і в колійних тунелях з’явилися численні протікання води, які вели до інтенсивної корозії будівельних конструкцій та інженерного обладнання, порушували експлуатаційний режим споруди, псували зовнішній вигляд. Все це було успішно реконструйовано.

Станція метро Святошин після реконструкції

Для зручності людей с обмеженими можливостями на обох виходах зі станції було змонтовано два ліфти. Крім самої станції, по черзі були виконані роботи з реконструкції двох виходів до підземного переходу. Важливим є те, що всі роботи велися без зупинки руху поїздів та без зупинки роботи самої станції. Всі роботи по бічних тунелях проводилися тільки під час технічної нічної перерви, і тривалість їх виконання не перевищувала 2 години на добу. Впродовж усього ремонту один з виходів продовжував функціонувати.

На черзі реконструкція ще декількох станцій столичного метро – це Лук’янівська, Сирець, Університет та Хрещатик. Всі перераховані станції будуть реконструйовані найближчим часом. Наразі розпочата реконструкція «Хрещатику».

Вважаємо доцільним трохи розповісти про саму компанію та її діяльність. Будівельна компанія КМ Буд (https://kmbuilding.com.ua/) працює на ринку м. Києва та області з 2007 року. Основна спеціалізація – будівництво приватних житлових будинків. Але у портфоліо компанії можна зустріти велику кількість успішно виконаних проектів з ремонту та реконструкції будівель різної складності і площі. Весь колектив фірми – професійні будівельники. Компанія не залучає до виконання робіт тимчасових людей – всі працівники є штатними співробітниками.

Отже, можемо зробити висновок, що компанія КМ Буд заслуговує на довіру, що підтверджується масштабними проектами у її портфоліо такими як реконструкція станції київського метрополітену.

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.