7 простих способів оживити інтер’єр, який набрид

Якщо раптом обстановка вдома приїлася і оформлення кімнат здається застарілим, це можна легко виправити без великих переробок. Гарною підмогою будуть фахівці зі студії дизайну інтер’єру NewDesign, які дизайни квартир, або будинків чи офісів, запропонують такі, що жоден замовник не залишиться не задоволеним.

7 простих способів оживити інтер'єр, який набрид
7 простих способів оживити інтер'єр, який набрид

Розповімо про 7 прийомів, які привнесуть свіжість у звичний інтер’єр

1. Прибираємо морально застарілі меблі

Такі предмети меблів, як барний візок, комп’ютерна стійка з відсіками для CD-дисків, кухонні м’які куточки, «бабусині» серванти з посудними сервізами або дзеркальні шафи-купе на всю стіну, не додають естетики та мають неактуальний вигляд у сучасному інтер’єрі.

Подивіться, чи є у вашій обстановці такі вироби і замініть їх на стильні з лаконічними формами і лініями. Замість великовагової шафи можна поставити акуратну модульну систему, а диван-куточок на кухні замінити на зручні стільці.

2. Оновлюємо оббивку

Буває, що диван або крісло мають позачасовий вигляд, тобто візуально не демонструють приналежність до якоїсь епохи. Тоді заміна оббивки здатна подарувати друге життя меблям і кардинально змінити образ усього приміщення. Наприклад, велюрова тканина і букле завжди в тренді та мають цікавий вигляд.

3. Розхламлюємо вікно

Іноді затишку в кімнаті може не вистачати через відчуття похмурості. Зверніть увагу на вікна: чи достатньо світла проникає через них? Можливо, є сенс розібрати склад речей на підвіконні. А також замінити багатошарові портьєри та щільні штори на легкі фіранки.

4. Додаємо світла

Ніщо так не змінює і не покращує атмосферу в кімнаті, як архітектура світла. Якщо у вас єдине джерело в центрі стелі, доповніть його підлоговими і настільними світильниками. Так за настроєм можна посилювати освітленість у кімнаті або створювати більш камерну обстановку. Зараз, до речі, великий вибір лампочок з дистанційним керуванням і кількома режимами світла: можна зі смартфона задавати температуру і яскравість, створюючи унікальні сценарії.

Також багаторівневе світло формується за рахунок поверхонь, що відбивають. Скло, дзеркала, металізовані деталі — все це здатне збагачувати візуальне сприйняття простору.

5. Оформляємо стіни

Колишнє оздоблення стін можна оновити і поліпшити і без переклеювання шпалер. Досить зробити одну зі стін акцентною, щоб змістити фокус уваги на нові елементи. Наприклад, розмістити на ній фотографії або постери в рамках, картину в стильному багеті, повісити полиці для книг або дзеркало.

Можна поставити біля стіни акуратний сервант-вітрину і розмістити там свою колекцію будь-яких предметів або виробів власної творчості. Такий прийом не тільки пожвавить обстановку, а й додасть індивідуальності інтер’єру, зробивши його саме вашим і про вас.

6. Виділяємо зони

Навіть у малогабаритній квартирі важливо знайти місце для куточка релаксу. Наприклад, це може бути місце для читання, медитацій, прослуховування музики або затишної чашки чаю.

Облаштувати його можна за допомогою крісла, пуфа і журнального столика. А додати потрібного настрою допоможуть плед, подушки, свічки, композиції з квітів та улюблені книжки.

Якщо працюєте з дому або іноді виникає така необхідність, облаштуйте комфортне місце для діяльності. Це допоможе налаштуватися на продуктивний лад і уникнути злиття робочої зони з простором відпочинку.

7. Організуємо зберігання

Стильний інтер’єр — він завжди про відсутність візуального шуму. Тому під час оновлення простору важливо подбати про системи зберігання. Для цього продумайте сценарії переміщення між зонами і використання різних предметів.

Може виявитися, що у вас постійно накопичується одяг на стільці, пошта в передпокої і нікуди подіти покривало з ліжка під час підготовки до сну. Отже, необхідний зручний доступ до шафи для одягу, органайзер для дрібних паперів і банкетка або кошик у спальні.

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...

Ответить