Зюбіна назвала мовчання колег, які живуть у РФ, «малодушністю» і запропонувала дати Ахеджаковій українське громадянство

Фото: facebook.com/z.rimma.z

Актриса Римма Зюбіна запропонувала дати громадянство України російській артистці Лії Ахеджаковій, яка з перших днів війни підтримала наш народ та виступила проти агресії РФ. За словами Зюбіної, зірка радянського кіно зараз більша за українку, ніж ті знаменитості, які схвалюють дії російських окупантів. В інтерв’ю «Зірковому шляху», опублікованому на YouTube 28 квітня, актриса навела приклад скрипаля Волинської обласної філармонії Іллі Сметаніна, за наведенням якого, за даними СБУ, війська РФ обстріляли військовий аеродром у Луцьку.

— Чому б не дати громадянство України Лії Ахеджакової, яка всі ці роки каже, каже і не приховує, і не боїться? Якщо брати такі приклади, то вони більше українці, аніж навідник – музикант камерного оркестру, – зауважила Зюбіна. — Його заарештували, але я б ніколи в житті, проходячи повз на вулиці, не подумала, що це така людина. Тепер на сцені стоятимеш і думатимеш: «А хто навідник? Хто стукач?!»

Висловилася артистка і про українських колег, які живуть у РФ і продовжують мовчати про те, що відбувається на батьківщині. Зюбіна заявила, що ті виявили слабкість і бояться втратити кар’єру, яку будували довгі роки. При цьому додала, вона профільтрувала своє оточення, і тепер у ньому немає тих, хто зберігає нейтралітет під час війни Росії в Україні.

– Це страх, слабкість. Це страх, це розуміння і це малодушність, я б сказала. Тому що значить — ти думаєш тільки про… Або в тебе немає мозку, вони промиті. Але якщо є мозок, його не промиєш. Або ти думаєш про свою кар’єру. А де вони потрібні? В Америці ми нікому, взагалі нікому не потрібні. Треба знати мову, треба там жити, народитися, розуміти, над чим вони навіть жартують, це частина життя. Треба вчитися у тих кіношколах, у Голлівуді така багатотисячна армія безробітних акторів, що там нікого не чекають, – уточнила актриса.

Раніше в інтерв’ю YouTube-каналу Гордєєвій Ахеджакова звернулася до колег-артистів з проханням не мовчати про війну РФ в Україні. Вона також додала, що за її життя українці не вибачать росіян за такі звірства та байдужість.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить