Зірку «Анатомії Грей» Патріка Демпсі назвали найсексуальнішим чоловіком за версією People

Фото: people.com/CARTER SMITH

Американського актора Патріка Демпсі, відомого за роль нейрохірурга Дерека Шепорда в серіалі «Анатомія Грей», названо найсексуальнішим чоловіком 2023 року за версією журналу People. Артист знявся для обкладинки нового номера видання, яке опублікували на офіційному сайті.

— Я радий, що це відбувається зараз мого життя, — зазначив 57-річний Демпсі в інтерв’ю журналу. — Приємно отримати визнання, і, звичайно, моє его трохи похитнулося, але це дає мені платформу, щоб використати її для чогось позитивного. Я був у повному шоці, а потім почав сміятися, типу, це ж жарт, так? Я завжди був «другом нареченої» (не в центрі уваги – Авт.).

Говорячи про реакцію власних дітей на новий статус, Демпсі впевнений, що вони сприймуть його несерйозно.

— Вони просто сміятимуться з мене, чіплятимуться до мене і вигадуватимуть будь-які причини, чому я не повинен бути таким, — зазначив він. — І це добре, вони підтримують мою юність.

Демпсі також знають за ролями у фільмах «Кохання не можна купити», «Зачарована», «Трансформери 3: Темна сторона Місяця» та «Бріджит Джонс 3». На честь своєї покійної матері він заснував Центр Демпсі для підтримки хворих на рак людей та їхніх близьких. З 1999 року одружений із візажисткою Джилл Фінк. У пари троє дітей: 21-річна дочка Таллула та 16-річні близнюки Дербі та Салліван.

Раніше титул найсексуальнішого чоловіка за версією People отримували американський співак і композитор Джо Ледженд, актори Ідріс Ельба і Майкл Б. Джордан, сценарист Пол Радд і актор Кріс Еванс.

Фото: people.com/CARTER SMITH

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить