Зірка «Скаженого весілля» Арам Арзуманян зізнався, що має судимість

Фото: youtube.com/Аліна Доротюк

Актор Арам Арзуманян зізнався, що у минулому був судимий. В інтерв’ю журналістці Аліні Доротюк артист розповів, що отримав умовне покарання у вигляді позбавлення волі на два роки за бійку. Інцидент трапився після чемпіонату України. За словами Арама, його компанія не поділила таксі з іншими людьми.

— Мені здається, більшість спортсменів мого віку мали знайомства з бандитами. Вони й допомагали нам, спортсменам. Спортсмен обов’язково має класно їсти. Ми завжди знали, що є заклад, де нас класно нагодують просто тому, що там шанують спортсменів. Ми ходили, як царі, нас усі в місті поважали, – розповів він. — Це ніяк не пов’язано з кримінальним світом, але я засуджений за «хуліганку», за бійку. Побилися. То була така історія після чемпіонату України. Відсвяткували, відпочили, а потім не поділили таксі. До речі, у нас конфлікт був із тренером [роти спеціального призначення] «Беркут». Тоді ще. Коротше, побили їх – їх троє, нас троє. На ранок усе – я був у розшуку. Ну, пацани гарячі, банальна бійка. Так, «умовка».

Арзуманян наголосив, що відбув покарання та більше до кримінальної відповідальності не притягувався. 

— До речі, інформація дійшла до мене, не знаю, наскільки правдива, – той тренер «Беркуту» зараз тренує спецназ із Московії у Криму. Тобто мене ще й за добру справу судили, – підсумував актор.

Арзуманяну 38 років. Він одружений з дівчиною на ім’я Крістіна. Пара виховує двох дітей. Найбільшу популярність йому принесли ролі у проєктах «Скажене весілля», «Великі Вуйки», «Пацики».

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить