Зірка «Кухні» Кузнєцова пояснила, чому будувала кар’єру в РФ: Була не потрібна своїй країні

Зірка серіалів «Анка з Молдованки» та «Кухня» Катерина Кузнєцова зізналася, що у 2009 році переїхала з Києва до Москви, бо на той час до українських артистів у столиці ставилися набагато гірше, ніж до російських. Про нерівність, яку відчувала в акторському середовищі, Катерина розповіла в інтерв’ю журналістці Аліні Доротюк.

– Я ніколи не казала про це. У Росії мене ніколи не запитували, в Україні теж. Усім здається, що я поїхала жити в Росію виключно за найкращим життям та творчим зростом. Насправді це не так. Це моя особиста драма, особиста трагедія. Я поїхала через те, що у 2009 році, працюючи на одному телеканалі, знімаючись у крихітних серіалах, я зрозуміла, що я не потрібна своїй країні. Безліч російських акторів — «обігрівальний прилад, їжа в ресторанах, вагончики». Будь-який український артист скаже, що він на рівні шкіри відчував це приниження. У них було все, у нас – нічого, – поділилася акторка.

За словами Катерини, вона усвідомила, що «не потрібна своїй країні» як на кінознімальному майданчику, так і під час участі у телепроекті «Зірка+Зірка-2», де співала у парі з переможцем «Євробачення» Олександром Рибаком. В одному з епізодів співак оголосив, що залишає шоу, заздалегідь не попередивши Кузнєцову. Тоді вона прислухалася до порад коханого і поїхала до Москви.

— Мені 22 роки. Я не хочу ні спати, ні їсти — я хочу працювати. І водночас з’являються комплекси: чи ти маєш право бути актрисою, можливо, тобі потрібно обрати іншу професію? Тому що ти приходиш на знімальний майданчик, ти дивишся на цю головну героїню московську і думаєш: «Бл*ха, а що, у неї шкіра якась інша чи манікюр особливий?» Я поїхала, щоб подивитися, як там, і зрозуміти, що там таке, – зазначила телезірка.

Після нападу РФ на Україну Кузнєцова вирішила виїхати з країни-агресора та відмовитися від участі у телепроектах. Повертатися до Росії акторка не планує. Кузнєцова також засудила дії колишніх російських колег, які раніше знімалися в нашій країні, а наразі кажуть про те, що «не все так однозначно».

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить