Зірка «Кухні» Катерина Кузнецова розповіла, чи планує її коханий-росіянин отримати українське громадянство

Фото: instagram.com/katykino

Зірка серіалів «Анка з Молдованки» та «Кухня» Катерина Кузнецова зізналася, чи планує її коханий-росіянин Максим Аплін здобути українське громадянство. В інтерв’ю журналістці Аліні Доротюк Катерина зізналася, що її обранець зараз мешкає в Іспанії, де подав документи на отримання картки резидента. Проте не виключає, що у майбутньому він може змінити її на українське громадянство.

— Він подбає про це. Думаю, що він планує це зробити. Саме зараз у нього йдуть документи щодо іспанської резиденції. Звичайно, це краще спитати в нього, але я думаю, що він про це замислюється. Тому що йому справді соромно, він переживає та всім серцем підтримує Україну, — уточнила Кузнецова.

Пара познайомилася на Шрі-Ланці та разом уже шість років. У квітні 2021-го коханий акторки зробив їй пропозицію.

Після повномасштабного нападу РФ на Україну Кузнєцова вирішила виїхати з країни-агресора та відмовитися від участі у російських телепроектах. Повертатися до Росії актриса не планує. Кузнецова також засудила дії колишніх російських колег, які раніше знімалися в нашій країні, а зараз кажуть, що «не все так однозначно». Позицію артистки підтримав і її обранець, який з 2017 року висловлювався проти кремлівської влади та планував переїхати до іншої країни.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить