Зірка «Гаррі Поттера» Денієл Редкліфф вийшов на страйк у США разом із маленьким сином

Зірка «Гаррі Поттера» Денієл Редкліфф вийшов на страйк у США разом із маленьким сином

Фото: John Nacion/Getty Images

Британський актор Денієл Редкліфф приєдналася до страйку голлівудських акторів і сценаристо в США. Артист вийшов на акцію протесту в Нью-Йорку разом із коханою актрисою Ерін Дарк та їх маленьким сином. На кадрах, які зробили папараці, у натовпі протестувальників артист ніс малюка у слінгу-шарфі, а його обраниця тримала в руках чорну табличку «SAG-AFTRA ON STRIKE!» («Страйк профспілки Гільдії кіноакторів та Американської федерації артистів телебачення та радіо»).

Серед акторів, які підтримали ініціативу репортери також помітили зірку фільму «Тор» Джеймі Александер, актрису серіалу «Якось у казці» Елізабет Леїл, оскароносну актрису Лупіту Ніонго («12 років рабства»), Крістін Баранскі («Гарна дружина») та Деніела Де Кіма («Загублені»).

Профспілка Гільдії кіноакторів та Американської федерації артистів телебачення та радіо (SAG-AFTRA) оголосила про страйк голлівудських акторів слідом за сценаристами 13 липня. Близько 160 тисяч артистів у США припинили свою роботу і вийшли на мітинг, зажадавши від Альянсу продюсерів кіно та телебачення підвищення оплати праці та надання гарантій, що штучний інтелект не замінить та не обмежить функції артистів на знімальному майданчику. Ця акція протесту вважається найбільшою за останні 60 років у кіноіндустрії.

Поки умови артистів та сценаристів не будуть виконані, вони відмовляються від зйомок у кіно чи телесеріалах, не з’являтимуться у пресі чи на кінопрем’єрах. Через страйк зупинилася робота над сиквелами фільмів «Аватар» та «Король Лев», а також безліччю серіалів, серед яких зйомки продовження «Дивних див», «Ейфорії» та серіалу «Хитрощі». Раніше на протесті у вишиванці з’явилася оскароносна актриса Сьюзен Серендон.

Деніел Редкліфф та Ерін Дарк разом понад 10 років. Улюблені познайомилася під час спільної роботи над фільмом «Убий своїх коханих» у 2012 році. У квітні цього року актор підтвердив, що у пари народився син.

Фото: John Nacion/Getty Images

Фото: John Nacion/Getty Images

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить