Зеленські у День незалежності-2023 обрали вишиванки з тризубом

Зеленські у День незалежності обрали вишиванки з тризубом

Фото: Getty Images

Володимир та Олена Зеленська взяли участь у святкових заходах до Дня незалежності України у Києві. Вишиванку кольору хакі для президента створив бренд Damirli, а білу сорочку для Олени Зеленської — Gunia Project.

На сорочці президента вишито тризуб, який за задумом дизайнерів розташований біля серця. Бренд Damirli створила дизайнерка Ельвіра Гасанова у Донецьку у 2013 році. У Гасанової також є бренд одягу GASANOVA, який популярний серед українських та закордонних зірок.

— Вишиванка зроблена у кольорі хакі, який відображає теперішні військові часи України. Головний символ — тризуб — розташований біля серця. Він маленький, але дуже важливий […] Я не знаю, чому президент обрав саме цю вишиванку. Мабуть, відчув, що вона найкраще відображає це свято та час. Ми хотіли зробити щось просте, лаконічне, об’єднавши традиції всіх регіонів. Не ті часи, щоб робити щось інакше, — розповіла Ельвіра Гасанова у коментарі «Суспільному».

Сорочку для Олени Зеленської створив бренд Gunia Project. Як розповіли KP.UA у пресслужбі першої леді, ручна вишивка зроблена художником по вишивці Русланом Панчуком, відомим своєю співпрацею із брендом Lake Studio. 

За основу вишивки на сорочці першої леді взяли рушники Сумської області. Майстри використовували техніки вперед голкою (строчка), просо, стеблевий шов, шахматка, муаровий шов, колодки, шов в прикріп, художня гладь, полтавська гладь. Манжети та комір оброблені городками. В центрі вишивки — тризуб.

У 2022 на День незалежності Олена Зеленська обрала блакитний костюм з вишивкою від Lake studio. Президент був у футболці кольору хакі.

Фото: REUTERS

Фото: пресслужба першої леді

Фото: REUTERS

Фото: REUTERS

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить