Зірка «Довбуша» Стрельніков зізнався, чи отримував повістку і чому не на фронті

Зірка «Довбуша» Стрельніков зізнався, чи отримував повістку і чому не на фронті

Фото: youtube.com/Аліна Доротюк

Зірка фільму «Довбуш» актор Сергій Стрельніков з початку повномасштабної війни співпрацює з благодійним фондом та активно допомагає нашим захисникам на фронті. Водночас артист не виключає, що й сам колись опиниться на передовій, якщо його мобілізують. Однак поки що він не отримував повістку. Про це актор розповів в інтерв’ю журналістці Аліні Доротюк.

— Я ходив у військкомат у квітні 2022 року. Звичайно, я спочатку «з’їв собі пів ноги», а потім пішов у військкомат. Це було в Івано-Франківську. Ми там якраз закінчували тонувати «Довбуша». Я рушив туди. Два дні стояв у черзі. Потрапив, здав документи та став на облік. А потім, я не знаю чому, чи мене дізналися, чи їх збентежила моя медична історія. У мене є проблеми із нирками. Свого часу я мав п’ять операцій на нирках з двох сторін. Мені сказали забрати свої документи назад і їхати, де я прописаний, в Рівненську область, де живе моя мама. Я туди не доїхав з деяких причин, потім у мене з’явилася робота з фонду. Але потім на мене знову нарило, я пішов у військкомат уже тут, у Києві. Мене також розгорнули. І якось досі мені повістка не прийшла. І я не виключаю того, що я опинюся там. Це мене мотивує тренуватися ще більше, щоби все-таки бути підготовленим, — уточнив артист.

Стрельніков відомий українським глядачам за ролями в серіалах «Кріпосна», «Трюкач», «Пристрасті по Чапаю», «Катерина» та фільмах «Безславні кріпаки», «Довбуш». Одружений з акторкою Вікторією Литвиненко («Сашка», «Гречанка», «Перші ластівки»). У пари є син Сільвестр.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить