Українські зірки шоковані приїздом Дмитра Шепелєва до окупованого Маріуполя

Українські зірки шоковані приїздом Дмитра Шепелєва до окупованого Маріуполя

Фото: t.me/dmitriyshepelev

Українські зірки обурені приїздом ведучого Дмитра Шепелєва до окупованого Росією Маріуполя. У своїх соціальних мережах вони згадують, як разом із ведучим працювали на українському телебаченні.

Радіоведучий Слава Дьомін в Instagram Stories:

— Я думав, що мене вже ніхто і нічого не зможе здивувати! Але все ж знайшлось таке чмо, яке це зробило… Є такий дімуся шепєлєв, який колись був ведучим багатьох шоу на українському ТБ і якому було дуже соромно 24 лютого 2022 року. Але хто майстер перевзування? Той самій дімуся.

Фото: instagram.com/slavademin_official

Фото: instagram.com/slavademin_official

Співачка Анастасія Приходько в Instagram Stories: 

— Доволі близько знала цього слимака, і у Москві працювали, і у Києві спілкувались!.. Скажу одне: це людина, яка продасть свою матір за гроші, він став коханцем одного з впливових людей, щоб отримати роботу на каналі, і, як липучка, липне до всіх, хто дасть йому гроші. Гімно ти! 

Фото: instagram.com/prykhodko_official

Ведучий Анатолій Анатоліч в Instagram:

— Ми з Шепєлєвим Дімою познайомилися у 2006 році, коли зустрічалися на парковці о 6-й ранку, куди ми з’їжджалися на ранкові шоу. Я — на «Хіт FM», Педан з Притулою — на «Новий» і Діма — на М1. Діма білорус, але завжди його сприймали за свого. І Діма завжди зізнавався у любові до України, в якій у нього склалася чудова кар’єра. 

Потім Діма переїхав до Москви, туди його запросив Ернст, на «Перший канал»… І ми іноді списувалися в інстаграмі з різних питань і ніколи не порушувалии питання, що Діма у Москві й т.д. Ми не були близькими, але зараз я навіть не можу Дімі написати, який він мудак, бо його акаунт недоступний у нашому регіоні. 

Він приїхав до Маріуполя знімати програму для «Россия 1». Про тварин. Ну можеш про Рому Звєря зняти чи про бурят під Києвом. Бо це дійсно тварини. Приїхати до Маріуполя зараз — це визнати себе частиною цієї бляд****ї нацистської системи. Стати в один ряд з найогиднішими пропагандистами, хоч знімаєш ти, Дімо, про тваринок. 

Сподіваюсь, ти прочитаєш це. На жаль, в особисті не можу сказати тобі, яке ти нікчемне х**ло. Але сподіваюсь, тобі передадуть наші спільні знайомі білоруси, якщо хтось з них ще з тобою спілкується.

PS. На другому фото єнот хочу вкусити Діму, бо навіть тварини все розуміють. А ти так і не зрозумів.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Анатолій Анатоліч (@anatoliyanatolich)

Комік Олександр Еллерт у коментарях під постом Анатоліча:

— Я через нього програв гроші на «Розсміши коміка», ще тоді зрозумів, що він г*ндон.

Ведучий Андрій Бєдняков у коментарях під постом Анатоліча: 

— Ще один довб@йоб в моєму місті.

Даша Астаф’єва у коментарях під постом Анатоліча:

— Х*йло — воно і в Маріуполі х*йло…

9 вересня програма «Вести» на російському телеканалі «Россия-1» повідомила, що автор та ведучий програми «У колі друзів» Дмитро Шепелєв переконався у тому, що у Маріуполі рятують тварин, які “постраждали під обстрілами”. 

На українському телеканалі «Інтер» Дмитро Шепелєв вів програму «Розсміши коміка» за участі майбутнього президента Володимира Зеленського. Також був ведучим ранкового шоу Guten Morgen на музичному каналі М1, “Фабрики зірок-2” на «Новому каналі», а також музичних шоу “Одна родина” (“Інтер”) та “Співай як зірка” (телеканал “Україна”).

Наприкінці серпня Дмитро Шепелєв повідомив, що став ведучим шоу про тварин «У колі друзів» на каналі «Россия-1». 24 лютого 2022 року Шепелєв написав в Instagram Stories, що йому страшно від того, що він відвіз дитину до школи, а його друзі у Києві та інших містах України ведуть дітей до бомбосховища. “Це не вкладається у голові. Мені дуже соромно. Мені дуже боляче. І в мене немає слів. Вибачте, українські друзі, вибачте. Тільки цього не прощають», — додав він. У 2020 році Дмитро Шепелєв засудив жорстокість силовиків щодо мирних демонстрантів у рідній Білорусі.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить