Українку Риту Бурковську номінували на Septimius Awards у категорії «найкраща європейська акторка»

Українку Риту Бурковську номінували на Septimius Awards у категорії «найкраща європейська акторка»

Фото: facebook.com/ButterflyVisionMovie

Українку Риту Бурковську за роль у фільмі «Бачення метелика» номінували на премію Septimius Awards у категорії «найкраща європейська акторка». Про це повідомляється на офіційній сторінці Держкіно у соцмережах.

У кінострічці артистка зіграла аеророзвідницю з позивним «Метелик», який повертається з полону. На неї чекають рідні, друзі, побратими та коханий, але нове життя приносить їй нові виклики. Це дебютна повнометражна робота режисера Максима Наконечного. Сценарій до картини він написав разом із письменницею та режисером Іриною Цілик («Я і Фелікс»). Сам фільм знятий за підтримки Держкіно та партнерів із Чехії, Хорватії, Швеції. Кінострічка була представлена ​​у рамках конкурсної програми «Особливий погляд» Каннського кінофестивалю.

Імена переможців Septimius Awards оголосять на церемонії нагородження, яка відбудеться з 25 до 26 вересня 2023 року в Амстердамі.

Septimius Awards – це церемонія вручення нагород з акцентом на відкриття та підтримку нових незалежних талантів, фільмів та інших проектів у кіноіндустрії. Учасниками церемонії щорічно стають лауреати премій Еммі, BAFTA та Оскар, такі як Крістофер Хемптон та Кевін Вільмотт.

Фото: facebook.com/ukrainefilmagency

 

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить