Українка з Херсона перемогла на конкурсі Ms.World International-2023

Українка з Херсона перемогла на конкурсі Ms.World International-2023

Фото: прес-служба Ірини Безсмертної

Українка Ірина Безсмертна із Херсона стала переможницею міжнародного конкурсу краси Mrs. World International-2023 у США. Конкурс, у якому взяли участь представниці з понад 100 країн світу, відбувся напередодні у Майамі.

— «Місіс світу» – це, мабуть, моя дитяча нереальна мрія! Але наразі вона стала реальністю. Я щаслива, що змогла довести на світовому рівні, які ж ми гарні та талановиті – українські дівчата! Це у нас у крові! Зараз я розумію, що найкращою частиною конкурсу був мій шлях підготовки. Це було дуже важко та виснажливо, але ці приємні моменти життя запам’ятаються надовго. Наразі всі в очікуванні грандіозного святкування, і ми обов’язково це зробимо! У мене дуже велика підтримка у Майамі серед української діаспори та навіть американців, — поділилася емоціями після перемоги 36-річна українка.

Після перемоги Ірина заявила, що не планує зупинятися на досягнутому і надалі хоче зосередитись на допомозі українцям. До неї вже звернулося кілька благодійних американських організацій, які допомагають нашій країні.

Ірина Безсмертна народилася у багатодітній родині. Вона переїхала з України до США чотири роки тому, де одружилася з американцем, але продовжувала розвивати бізнес у рідному Херсоні до його окупації. З початку повномасштабної війни разом з американцями збирала кошти на допомогу Україні. У перші місяці вторгненя в її будинку в Майамі жила подружня пара з Херсона, яка опинилась у США і не змогла повернутися додому. Ірина також має дитину від першого шлюбу.

Фото: прес-служба Ірини Безсмертної

Фото: прес-служба Ірини Безсмертної

Фото: прес-служба Ірини Безсмертної

 

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить