Українка на «Міс Всесвіт» взяла участь у конкурсі купальників та показала першу вечірню сукню

Фото: скріншот відео youtube.com/Miss Universe

«Міс Всесвіт Україна 2023» Ангеліна Усанова взяла участь у конкурсі купальників у рамках «Міс Всесвіт-2023». Півфінал відбувся у ніч на 16 листопада у Сальвадорі. Онлайн-трансляція конкурсу відбулася на YouTube.

Українка вийшла на подіум у злитому купальнику з глибоким вирізом червоного відтінку, наданого організаторами. Для конкурсанток спеціально підбирають купальники однакового фасону, щоб у всіх були рівні умови.

Фото: Miss Universe

Під час шоу Усанова презентувала вечірню сукню від нідерландського дизайнера Iris Van Herpen. Вонf означає «чистий лист», «біла карта», але дизайнер вкладає в цю назву значення «повна свобода».

— Україна, яку хотіли знищити та спалити, повстає з попелу, як птах Фенікс, і відроджується у повній свободі, справжній незалежності та красі», — такий меседж вкладає Ангеліна Усанова у свій вихід у цій вечірній сукні.

Вже завтра Ангеліна покаже сукню від українського дизайнера, в якій представить нашу країну у фіналі «Міс Всесвіт» 18 листопада.

Ангеліна Усанова здобула титул «Міс Всесвіт Україна-2023» наприкінці серпня після Zoom-інтерв’ю 3 фіналістками та онлайн-голосування журі. Минулого року Україна вперше за роки участі у «Міс Всесвіт» виграла конкурс національних костюмів, випередивши в онлайн-голосуванні представниць 90 країн світу, але до ТОП-16 фіналу не потрапила.

Фото: Miss Universe

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Angelina Usanova (@usanova.life)

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від МІС ВСЕСВІТ — УКРАЇНА (@missukraine_universe)

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить