Українці протягом доби придбали понад 1000 мемуарів Метью Перрі, які раніше купували протягом місяця

Фото: REUTERS/Mario Anzuoni/

Мемуари померлого актора Метью Перрі, яку в Україні випускає видавництво «Наш Формат», продало понад 1000 екземплярів друкованої та понад 200 екземплярів електронної книги за добу. Таку кількість книжок про життя артиста раніше розкуповували протягом місяця. Сумарний тираж автобіографії Перрі складає 5000 примірників. Про це виконавчий директор видавництва Анастасія Нікітіна повідомила Forbes.

– Для українського ринку нонфікшн-літератури продаж 5000 примірників за 4 місяці – дуже хороший показник, Історія Метью знайшла відгук у людей, зачепила їх своєю відвертістю, самокритичністю та щирістю, – уточнила Анастасія Нікітіна.

Виконавчий директор видавництва відзначає зростання попиту на книгу після смерті Перрі. Видавництво отримало великі заявки на мемуари від рітейлерів, а перекупники продають автобіографію в інтернет-магазинах за ціною вдвічі дорожчою за її вартість у книгарні.

Наприкінці жовтня «Наш Формат» віддав до друку третій тираж і відкрив попереднє замовлення мемуарів на сайті. Паперова книга з’явиться на сайті орієнтовно на початку грудня. Її вартість –550 гривень, а електронної – 385 гривень.

Метью Перрі, який зіграв Чендлера Бінга у культовому ситкомі «Друзі», помер 28 жовтня у власному будинку. Тіло актора знайшли у джакузі. Точну причину смерті встановить розтин, але вже відомо, що на місці події не було знайдено слідів наркотиків. Правоохоронці підозрюють, що акторові раптово стало погано, і він помер унаслідок утоплення. Йому було 54 роки.

 

Фото: nashformat.ua

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить