Як заробити мільон за місяць з мінімальними вкладеннями

0
302
Як заробити мільон за місяць з мінімальними вкладеннями
Як заробити мільон за місяць з мінімальними вкладеннями

Припустимо, у вас є на руках мінімальна сума, яку б ви хотіли перетворити в 1 000 000 грн за місяць. Є кілька робочих методів, як збільшити стартову суму в десятки і сотню разів в найкоротші терміни, розглянемо їх. Також читайте статтю «Як заробити мільйон» в статті тут https://itstatti.in.ua.

Високоризикові інвестиційні угоди

Відразу варто обмовитися, що нижчеописані варіанти застосовні лише до тих, хто не боїться втратити і приймає всю відповідальність за свої вчинки на себе. Хоч і імена щасливих трейдерів і гравців у всіх на слуху, не варто забувати, що переможених на даному терені в рази більше.

Ставки на спортивні події

Заробіток на букмекерських ставках зажадає неординарного мислення, глибокого пізнання ситуації в світі спорту і дещиці везіння. Існує безліч стратегій гри, але будемо чесні, починаючому, та навіть і досвідченому гравцеві складно буде заробити мільйон за місяць без володіння секретної інформації про договірні матчі. Але це ще не означає, що варто опускати руки, так як існує ефективний метод заробітку на спортивних подіях, що приносить прибуток і є беззбитковим — букмекерський арбітраж, або вилкування. Суть методу зводиться до того, що виробляються ставки на різні результати одного і того ж події в різних букмекерських конторах, так як майже завжди коефіцієнти в них різняться, за рахунок чого можна отримати від 1 до 10% (а іноді і більше) від суми банку незалежно від результату.

Для пошуку вилок використовують різні сканери, наявні в мережі, хтось же прораховує різницю коефіцієнтів вручну. Звичайно, букмекери як можуть борються з «вилочниками», урізуючи їм ліміти, але це відбувається в рідкісних випадках, оскільки довести причетність до ставок на Спортивний арбітраж досить не просто.

Біржова торгівля і бінарні опціони

Всім вже набридла настирлива реклама таких майданчиків як «Форекс» і «Біном», і всі ми з сарказмом читаємо історії доларових мільйонерів, ще місяць тому працювали вантажниками в» пятерочке», але факт залишається фактом — на біржі валютних пар заробити можна, причому заробити багато грошей, потрібно лише вивчати тенденції і закономірності, враховувати фактори формування ціни і мати холодний розважливий розум, не піддаватися емоціям у разі програшу. Щоб не говорили злі язики, Форекс — не обдурювання.

Спекуляція на ринку цінних паперів

Також, як і на ринку валютних пар, тут потрібно схильність до аналізу поточної ситуації і вміння зіставляти світові зведення новин з ціноутворенням, зльотом і падінням акцій.

Історія знає чимало випадків, коли нічим не примітні клерки ставали акулами фондових бірж за кілька днів за рахунок розуміння поточної ситуації на ринку і віри в свої сили. Початківцям трейдерам незайвим буде ознайомитися зі спеціалізованою літературою, написаної колишніми трейдерами.

Вклади в хайпи (фінансові піраміди)

Всупереч помилковій думці, в подібних проектах заробляють не тільки творці, але і люди які вчасно увійшли. Існує цілий пласт людей, що займаються виключно інвестиціями в високоризикові проекти і отримують з того непоганий куш. Справа в тому, що вони досконально вивчили процеси і стадії формування хайп-проектів і можуть з високою ймовірністю передбачити терміни роботи того чи іншого проекту. До того ж, рунет наповнений всілякими хайп-моніторами, що відображають інформацію про роботу тих чи інших інвестиційних майданчиків, а саме: дати запуску, кількість вступили, процентна ставка та інші, на підставі цих даних і будується прогноз життя піраміди.

Головне правило хайп-інвестора звучить наступним чином:»якщо проект рекламують скрізь де можна, якщо люди тільки про неї і говорять, це означає, що скоро він загнеться».

Ще один спосіб заробити мільйон з нуля — стати лідером або рефоводом в подібні проекти, таким чином, не маючи ні рубля вкладених коштів, ви приводите людей в проект і отримуєте щедрі комісійні, обчислюються високим відсотком від їх внеску. Таким чином можна заробити пару мільйонів не вносячи взагалі ні копійки. Увага! При переконанні людей вступити в проект не варто користуватися їх довірою і обманювати їх — люди повинні знати, чим вони ризикують і куди вкладають гроші, інакше після розвалу піраміди вас чекають затяжні судові процеси.

Читайте також про підробіток в інтернеті itstatti за посиланням.

ЗАМІСТЬ ВИСНОВКУ

Практично будь — яка діяльність здатна приносити великий дохід, головне-розвивати себе і свої навички в даній сфері, і тоді відбою від клієнтів не буде.

Заробити мільйон, два мільйони, три, і навіть більше цілком реально як за рік, так і за місяць, за тиждень, За день. Непідвладний підрахунку оборот грошей щохвилини ковзає навколо нас, просто потрібно лише простягнути руку і взяти своє. Головне, що відрізняє людину успішного від звичайного обивателя — це тяга до зміни свого життя, він може спробувати бінарні опціони, програтися в пух і прах, плюнути на них, заведе свій сайт, але доходи з нього мало влаштують, паралельно почне торгувати акціями і отримувати пасивний дохід з них, працюючи в той же час агентом з нерухомості і отримуючи нехай не часті, зате великі комісійні. Спробувавши раз, два, три, обпалюючись на спробах, він не здається і продовжує йти далі.

Так і ви, одного разу програвши в битві за гідне життя, не опускайте руки, і навіть якщо всього один із способів заробітку грошей, описаних в цій статті, принесе вам нечувану прибуток і забезпечить на довге і щасливе життя, за нього варто хапатися. Пробуйте, експериментуйте, боріться за своє щастя. Удачі!

Джерело — ІТ статті.

Автор — Вольдемар Воронцовський.

No votes yet.
Please wait...