У ведучого «Хто зверху» Богдана Шелудяка виявили рідкісну хворобу

Фото: прес-служба Нового каналу

Українському блогеру та шоумену Богдану «Буше» Шелудяку діагностували рідкісний діагноз «синдром Гійєна-Барре». Про це інфлюєнсер і ведучий програми «Хто зверху» повідомив у Instagram, розмістивши відео, на якому ледь розмовляє.

— Вчора мені підтвердили діагноз «синдром Гійєна-Барре». У більшості випадків він виліковний, але поки мій імунітет вбиває мою нервову систему, поступово мене паралізуючи. Так, я теж в а*уї, тому що випадок 1/100.000, а це зайвий раз доводить, що я ще той щасливчик, несіть лотерейний квиток, – підписав телеведучий ролик.

За словами Богдана, його вчорашній ранок почався з того, що він не міг сам ходити. Лікарі направили його до лікарні, де прописали лікування. Зараз телеведучому ставлять крапельниці, але легше йому поки що не стає. У соцмережах 31-річний Шелудяк також закликав шанувальників уважніше ставитись до свого здоров’я.

Синдром Гійєна-Барре – хвороба, при якому імунна система атакує окремі ділянки периферичної нервової системи. У більшості випадків цей патологічний стан виліковний, але у 30% дорослих резидуальна слабкість зберігається приблизно три роки.

Фото: instagram.com/bushe8

Фото: instagram.com/bushe8

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Богдан Шелудяк (@bushe8)

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить