У Польщі розпочалися зйомки шоу «Голос країни-13»

У Польщі розпочалися зйомки шоу «Голос країни-13»

Фото: instagram.com/zavaduk

Телеканал «1+1 Україна» спільно з польським мовником TVP розпочали новий сезон «Голосу країни» у Варшаві. Про це повідомив у соцмережах продюсер проєкту Володимир Завадюк, показавши перші кадри через лаштунки.

— Сьогодні розпочинаються довгоочікувані зйомки «Голосу країни» в Польщі. Ми так довго готувалися, я так багато вам про нього розповідав, що зараз, стоячи наче на краю, перед великим океаном нових емоцій — я готовий стрибнути. Готовий побачити та відчути весь спектр емоцій. Бо зі мною команда. Без них би ніколи не було б можливим реалізувати цей проєкт. Цю колабу між Польщею та Україною. Я бачив очі команди. Я бачив очі тренерів. Я чув, як співають учасники цього сезону. Це голоси нашого часу. Їхня місія надихнути кожного з вас, – зазначив Завадюк.

Тренерами 13 сезону стали Юлія Саніна, Артем Пивоваров, співзасновник лейблу ENKO Іван Клименко та Надя Дорофєєва.

Через повномасштабну війну в нашій країні зйомки української версії проєкту профінансував польський мовник TVP. За словами творців шоу, воно не замінить «Голос Польщі». Польські глядачі побачать в ефірі одразу дві адаптації. «Голос країни» транслюватиметься українською мовою як в Україні, так і Польщі.

Фото: instagram.com/zavaduk

Фото: instagram.com/zavaduk

Фото: instagram.com/zavaduk

 

 

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить