У переможця проєктів «Голос країни» та «Шанс» Павла Табакова померла мама

У переможця проєктів «Голос країни» та «Шанс» Павла Табакова померла мама

Фото: instagram.com/tabakov_official

У родині переможця шоу «Голос країни 2» Павла Табакова сталося горе. У ніч проти 4 вересня на 69-му році життя померла мама співака Тетяна Олександрівна. Про це артист повідомив у Facebook, присвятивши їй новий пост.

— Мама. Їй було лише 68… Ми боролися за її життя не раз, але цього разу Господь вирішив забрати її до себе… Рідна моя, я дуже хочу і прошу Господа Бога, щоб тобі було добре на небесах. Пробач за все, що недосказано… Тепер всі мої пісні ти будеш слухати десь там на хмаринках… Завжди любив, люблю і любитиму тебе всім серцем. Ти мій ангел. Твій люблячий син, Павло, – підписав публікацію виконавець.

Що спричинило смерть родички, Табаков не розповів, але за кілька днів до цього музикант писав, що вона перебуває в реанімації у тяжкому стані.

Табаков родом зі Львова, йому 45 років. Він переможець п’ятого сезону телепроєкту «Шанс» та другого сезону шоу «Голос країни». Одружений на дівчині на ім’я Ольга, виховує доньку Анастасію та сина Олексія. Найвідоміші його пісні: «Ти танцюєш одна», «В тобі моя любов».

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить