У Києві виступить Томас Андерс — це буде перший комерційний концерт з початку війни

У Києві виступить Томас Андерс — це буде перший комерційний концерт з початку війни

Фото: Getty Images

Німецький попспівак, учасник групи «Modern Talking» Томас Андерс 3 березня планує приїхати до Києва з великими сольним концертом. Співак мав виступити у палаці «Україна» у березні 2022 року, проте через повномасштабне вторгнення Росії його відмінили. Концерт Андерса стане першим комерційним виступом закордонного виконавця з початку великої війни.

На сайті квиткового оператора Concert.ua сказано, що виступ Андерса приурочений до Міжнародного жіночого дня. Співак виконає хіти минулих років на кшталт «You’re My Heart, You’re My Soul» та «Cheri Cheri Lady» і нові композиції з останнього альбому Das Album.

Томасу Андерсу 60 років. З 1983 по 1987 рік він виступав у дуеті «Modern Talking» разом із Дітером Боленом. Саме у цей час вийшли знакові хіти гурти. У кінці 80-х гурт розпався, але повернувся через 10 років. «Modern Talking» проіснував як дует до 2003 року, Андерс та Болен почали виступати з хітами гурту окремо. 

Після початку російського вторгнення Томас Андерс відмінив заплановані концерти в Росії, тому що «артисти не можуть робити вигляд, що нічого не відбувається».

 

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить