Влад Дарвін та Міла Нітіч стали донорами крові для військових

Влад Дарвін та Міла Нітіч стали донорами крові для військових

Влад Дарвін та Міла Нітіч здали кров для військових та цивільних пацієнтів Київського міського центра крові. Таким чином артисти привертають увагу до теми донорства крові, яка стала більш актуальною з початком повномасштабного вторгнення.

— В Україні дефіцит донорських матеріалів 70%, усіх груп крові. До здачі крові потрібно готуватися щонайменше 4 доби, тому усі термінові донації часто є неефективними. Я — за системний підхід. Закликаю усіх зареєструватися в одній з донорських систем і стати донором на регулярній основі, — розповів співак та композитор Vlad Darwin.

На виїзному заборі крові в медичному центрі “Мірум” були також присутні військові Анатолій Мельниченко, Давид Юнг, Олександр Давидов та Роман Івченко (Фенікс). Подія відбулася у партнерстві із фондом «Разом у майбутнє UA». 

З початком повномасштабної війни Росії проти України потреба у донорській крові зросла на 60%. Наразі кров необхідна у більшості українських областей. Актуальна інформація про потреби крові є на сайті Центру громадського здоров’я.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить