Вікторія Апанасенко передала корону та титул «Міс Україна Всесвіт» Ангеліні Усановій

Вікторія Апанасенко передала корону та титул «Міс Україна Всесвіт» Ангеліні Усановій

Фото: прес-служба «Міс Україна Всесвіт»

У київському ботанічному саду ім. Н.М. Гришка відбулася церемонія офіційної передачі титулу та корони «Міс Україна Всесвіт». У зв’язку з продовженням повномасштабної війни в Україні оргкомітет конкурсу вкотре відмовився від проведення святкового заходу, обравши представницю від України на «Міс Всесвіт» у режимі онлайн-співбесід та онлайн-голосування журі. Нею стала Ангеліна Усанова з Києва. Дівчина отримала корону з рук попередньої володарки титулу Вікторії Апанасенко.

— Дуже непросто творити красу, коли немає світла та бомбардують. Але ми творили і творемо зараз. За весь цей час, з початку повномасштабної війни в Україні, ні мені, ні всій команді Оргкомітету жодного разу не спало на думку відмовитися від участі у конкурсі Miss Universe. Навпаки, ми вважаємо, що зараз це важливо як ніколи! Бо це наша боротьба! І ми дякуємо всім, хто нас підтримує у нашому рішенні! Прекрасна Ангеліна Усанова – це дуже точний та гідний вибір, адже для нас важливо, щоб дівчина, яка представлятиме Україну, була сильним лідером, мудрою та багатогранною особистістю. Цього року, як і завжди, ми готуємо дуже потужну презентацію України на міжнародному конкурсі, – наголосила президент «Міс Україна Всесвіт» Ганна Філімонова.

Одночасно з передачею титулу та корони «Міс Україна Всесвіт» відбулося урочисте відкриття фонтану «Відродження», розташованого на площі «Квітка життя» біля центрального входу до Національного ботанічного саду. По периметру фонтану написано фразу «Нехай буде мир у всьому світі» 8 мовами: українською, польською, німецькою, англійською, французькою, іспанською, японською, арабською.

Завершилася церемонія музичними сюрпризами від нової володарки титулу. Ангеліна Усанова виконала свою композицію «Наші молитви будуть почуті», а запрошений гість, композитор Дмитро Шуров (Ріапобой), виконав для гостей кілька своїх хітів, у тому числі «Триматись своїх» у дуеті з представницею на «Міс Всесвіт».

Ангеліна Усанова представить Україну на міжнародному конкурсі краси у листопаді 2023 року у Сальвадорі.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить