Виконавиця хіта «Танцюю гопака» Юлія Лущинська чекає на первістка

Виконавиця хіта «Танцюю гопака» Юлія Лущинська чекає на первістка

Фото: instagram.com/julia_lushchinska

Співачка Юлія Лущинська вперше стане мамою. Радісною новиною артистка поділилася в Instagram, опублікувавши відео знімки із заокругленим животом. За словами виконавиці, зараз вона перебуває на 6 місяці вагітності.

— Дякую тобі, Всесвіт. Я щаслива, – зазначила Лущинська. — 24 тижні я бережу тебе, моя дитина, під серцем. І берегтиму до кінця свого життя.

Артистка додала, що це запланована вагітність. Із батьком дитини вона живе разом вже давно.

— Для тих, хто знає мене та мою родину з проэкту «Супер Мама»: Я не та людина, яку там «нарізали монтажери». Я давно живу сама в Києві (точніше з чоловіком), приймаю важливі рішення, веду свій бізнес, будую міцні стосунки та працюю над ними, розвиваюсь у кар’єрі співачки та інших напрямках. Зростанню психологічно, матеріально, а головне самостійно, але за допомогою близьких людей, — зазначила Юля.

Юлія Лущинська – співачка та авторка пісень. Телеглядачам вона відома як учасниця шоу «Х-фактор 9» та «Караоке на майдані». 2023 року випустила трек «Танцюю гопака», який завірусився у TikTik, піднявши хвилю хейту. На даний момент відео з піснею на YouTube переглянуло понад 585 тисяч людей.

 

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить